Spousta chlapců během svého dospívání zjistí nemilou skutečnost – jejich péro neroste tak, jak by sami chtěli. Tito chlapci jsou pak plní zášti a mindráků, které si potřebují někde vybít. Nejjednodušší a zároveň nejlepší způsob, jak si svůj mindrák z malého penisu vyléčit, je oholit si hlavu, koupit si Amstaff tepláky s pitbullem a jít někomu rozkopat držku na diskotéku.

Všichni jistě znáte ty skupinky borců s oholenou hlavou, kteří mají na sobě tepláky Amstaff a mikinu Tapout. Tito, většinou plnoštíhlí borci, často posílení značnou dávkou steroidů mají však v 99 % jednu společnou věc – mají malé péro.

Jejich neutuchající mindrák si tak potřebují někde vybít – většinou na slabých pubertálních dětech, které se přišli ožrat na vesnickou diskotéku. Nic vám tak nezvedne vaší nízké sebevědomí, způsobené malým penisem, než když rozmlátíte hubu 16 letému klukovi, který váží sotva 60 kg.

Pokud máte malý penis a diskotéky vás zrovna nelákají, máme pro vás další možnost, kam si jít vybít svou zlost. Jsou jí fotbalové zápasy. Fotbaloví hooligans jsou svými malými penisy ve světě přímo pověstní a my jsme si v redakci 100% jisti, že třeba hooligans Sparty nebo Baníku mezi sebou nové členy jistě uvítají.

FOTO: Nejslavnější plešouni Hollywoodu. A jeden navíc

Nejslavnější plešouni Hollywoodu. A jeden navíc - Ben KingsleyNejslavnější plešouni Hollywoodu. A jeden navíc - Bruce WillisNejslavnější plešouni Hollywoodu. A jeden navíc - Jason StathamNejslavnější plešouni Hollywoodu. A jeden navíc - John MalkovichNejslavnější plešouni Hollywoodu. A jeden navíc - Ralph Fiennes
Další fotky
Nejslavnější plešouni Hollywoodu. A jeden navíc - Samuel L. JacksonNejslavnější plešouni Hollywoodu. A jeden navíc - The RockNejslavnější plešouni Hollywoodu. A jeden navíc - Vin DieselNejslavnější plešouni Hollywoodu. A jeden navíc - Stanley TucciNejslavnější plešouni Hollywoodu. A jeden navíc - Hynek Čermák

Závěrem si pojďme trošku shrnout, proč si spousta chlapů kompenzuje svůj malý penis právě takto. K pochopení nám postačí následující čtyři body:

  1. Chovají se jako k*koti.
  2. Oblékají se jako k*koti.
  3. Většinou hrdí nacionalisti – názory jako k*koti.
  4. Oholená hlava – vypadá jak žalud od k*kota.

Tyto čtyři body jasně objasňují, že tento druh mužů si svůj malý penis kompenzuje tím, že když má malý penis, tak ze sebe prostě udělá jednoho velkého k*kota.

„Strč si ty řídítka do pr*ele!“ Nešťastná cyklistka se přes noc stala hrdinkou všech žen

Svět neúspěšnyćh

Komentáře