Pravděpodobně už to bude nějaký pátek, co jste na Facebooku naposledy použili „šťouchnutí“. I když na největší sociální síti světa tuto funkci stále najdeme, netěší se zrovna veliké popularitě. Facebook nyní přichází s novou funkcí Secret Crush, která má fungovat na podobném principu. 

Secret Crush a mnoho dalších nových funkcí a vylepšení bylo ohlášeno na každoročně pořádané konferenci F8. Ta se věnuje především budoucnosti technologií a letos se jí zúčastnilo přes 5 000 různých vývojářů, tvůrců a podnikatelů. Úvodní řeč pronesl sám zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg. V naší galerii se podívejte na nejdůležitější změny, které Facebook, Instagram, Messenger a WhatsApp v následujícím roce čekají.

FOTO: Podívejte se, jaké změny přicházejí do Facebooku, Instagramu, Messengeru a WhatsAppu

Podívejte se, jaké změny přicházejí do Facebooku, Instagramu, Messengeru a WhatsAppu - 2019f8_0901Podívejte se, jaké změny přicházejí do Facebooku, Instagramu, Messengeru a WhatsAppu - adam-mosseri-instagram-04Podívejte se, jaké změny přicházejí do Facebooku, Instagramu, Messengeru a WhatsAppu - 2019f8_0748Podívejte se, jaké změny přicházejí do Facebooku, Instagramu, Messengeru a WhatsAppu - 00_newsroom_pick_2019f8_0846Podívejte se, jaké změny přicházejí do Facebooku, Instagramu, Messengeru a WhatsAppu - sean-liu-vr-01

Výše zmíněná funkce Secret Crush bude součástí digitální seznamky Facebook Dating, která je momentálně ve fázi testování. V září 2018 byla zkušební verze seznamky spuštěna v Kolumbii, o měsíc později v Kanadě a Thajsku. Společnost tvrdí, že testování probíhá naprosto bez problémů a Facebook Dating se v blízké budoucnosti stane důležitou součástí sociální sítě. Samotný Secret Crush vám umožní vybrat si ze seznamu přátel až devět lidí, o které „máte zájem“. Pokud má člověk, po kterém tajně toužíte, také aktivovaný Facebook Dating, objeví se mu upozornění, že někdo z jeho přátel stojí o navázání intimního vztahu. Pokud i on sám vybral vás jako jednoho ze svých objektů touhy, objeví se obě vaše jména a vy nyní můžete navázat nový romantický vztah. Za něj neděkujte nikomu jinému, než dobrosrdečnému strýčkovi Markovi a jeho týmu, jimž nyní kromě bezpečnosti našich osobních a citlivých informací leží na srdci i to, jak si vedeme v partnerském životě.

Michal Švehla

Muž vydražil na Facebooku svou vlastní dceru. Dostal za ní luxusní vozy, značný finanční obnos a stádo krav

Komentáře