Úspěch je relativní pojem. Pro někoho je úspěch mít dobře placenou práci, pro jiného zas odejít takzvaně „v plusu“ z noční na bednách. Neúspěšní lidé často inklinují k politickým stranám, které jim slibují něco, co nikdy nemůžou splnit. Tyto strany pak svou voličskou základnu staví především na nízkém IQ svých příznivců.

Čím blbější, tím manipulovatelnější

Tady máte 5 politických stran, které se staly doménou neúspěšných lidí a tragédů bez špetky vědomostí.

1. Hnutí ANO

Když Andrej Babiš říká, že hnutí ANO je pro všechny, tak tím má na mysli všechny neúspěšné lidi, kteří chtějí všechno zadarmo. I proto tak rád rozdává peníze z veřejných zdrojů na jízdné a všem důchodcům slibuje zvyšování důchodů. Populismus je věc, kterou neprokouknou ani důchodci a ani lidé na dávkách. A proto stranu volí 30 % z nás.

FOTO: 8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají

8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - vandas eu8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - 8963ad9dd6ed0c69ac4db91406aec3cd8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - 7eb13b4706dfcd5e15921546b79e8b928 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - 579090_647873058580644_1353531923_n8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - ciste usti
Další fotky
8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - vandas 28 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - s0l8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - crop-1593766-dsss

2. SPD

Za to, že máme málo peněz na bedny a grešlák, můžou uprchlíci a ilegální přistěhovalci, kteří nechtějí makat, ale zároveň nám berou práci. I to si myslí drtivá většina voličů SPD, která by si přála, aby byl Tomio Okamura u moci. Nikomu z nich však není divné, že naoko vlasteneckou politickou stranu vede poloviční Japonec, který má na svou obhajobu maminku z Moravy. Neúspěšní lidé věří, že je spasí přímá demokracie a veřejné referendum, jenže by je víc spasilo, kdyby víc studovali a ověřovali si informace.

3. ČSSD

Od začátku 90. let byla tato strana zvyklá rozdávat cizí peníze neúspěšným a líným lidem, jenže pak se zjevil Andrej Babiš, který v podstatě dělá to samé, ale má lepší marketing. A tak se během pár let stalo to, že z kdysi nejsilnější politické strany se stal ohrožený zadlužený druh, kterého nespasí už ani rozdavačná „Venezuela“ Maláčová, která by si přála mít z Česka socialistickou zemi.

4. KSČM

I když vymírají věkem, stejně se stále v naší společnosti objevuje dost věrných komunistů, kteří by si nejradši přáli, abychom odešli z EU a zavřeli státní hranice. Neúspěšní voliči komunistů totiž velice rádi nostalgicky vzpomínají na dobu, kdy každý musel mít práci a nikdo kromě bonzáků a komoušů se neměl dobře. Selektivní paměť a vzpomínky na „staré dobré časy“ bohužel hrají svou roli.

5. DSSS

Tuto stranu volí primárně neúspěšní lidé, kterým nějaký cizinec přebral partnerku, anebo ti, kteří nesnáší Romy, protože umějí z našeho štědrého sociálního systému vyloudit mnohem víc peněz než oni. DSSS v Česku naštěstí představuje absolutní dno a voliče strana absolutně nezajímá. Kdo by taky volil ještě větší tragédy, než jsou sami voliči, že ano?

Ferrari Lakatoš

Všechno nejlepší, Ortelata! Tady máte dortel a triko od Hnídka, ať má na novýho Hummera

Komentáře