Rok 2020 je u konce, a v tom příštím s pořadovým číslem 2021 nás čeká plošné kočkování, které bude znamenat promoření všech domácností v České republice. Tento nápad prodejci kočkolitů a majitelé zverimexů schvalují, mezi největší odpůrce patří na druhou stranu alergici, kteří se tohoto nápadu děsí.

Kočky pro všechny!

Na poslední chvíli se naší vládě podařilo schválit novelu zákona, která zaručí během roku 2021 plošné okočkování. Tato radostná zpráva samozřejmě potěšila všechny všechny milovníky čtyřnohých miláčků, protože to v překladu bude znamenat, že každá domácnost bude muset mít doma kočku, kterou si budou muset hýčkat, kupovat jí kvalitní krmivo a hrát si s ní kdykoliv bude chtít.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

„Kočkování je nám mnohem víc sympatičtější než očkování, kterého se bojíme jako kočka psa. Na internetu jsem se dočetla, že koronavirus můžou mít i kočky, ale to se prý o nich ví už dlouho. Kočky kvůli kočičím koronavirům neočkujeme, tak nechápeme, proč bychom se měli očkovat my lidi. Člověk si má být rovný se zvířetem, a o kočkách to platí nejvíc,“ sdělila nám předsedkyně ze sdružení Kočka je kámoš, ne žrádlo.

Alergici se plošného povinného kočkování naproti tomu děsí a vůbec si nevědí rady. „Jde nám o život a lidé na nás kašlou, protože je nás menšina. Kočkování by nemělo být povinné, ale dobrovolné!“ sdělil nám jeden z pražských alergiků.

Jak tahle situace dopadne, absolutně netušíme, ale věříme, že bude líp!

Ferrari Lakatoš

Komentáře