Technologická společnost Huawei přivezla v poslední květnový den do Brna unikátní technologické centrum „na kolech“, které bylo speciálně navrženo pro prezentaci špičkových produktových inovací. V rámci Huawei Europe Enterprise Roadshow 2024 byly představeny nejnovější ICT produkty a řešení společnosti Huawei pro velké firmy, veřejnou správu a sektory, jako jsou zdravotnictví, poskytování internetových služeb, vzdělávání či maloobchod.

Evropská roadshow společnosti Huawei navštěvuje významné evropské metropole od března do září. Kamion projede 21 zemí, zastávku má naplánovanou v 54 městech. Tato iniciativa poskytuje platformu všem evropským IT profesionálům, kteří se chtějí seznámit s novinkami od Huawei z první ruky a zároveň se obohatit o odborné postřehy předních osobností v odvětví.

„European Enterprise Roadshow 2024 je potvrzením naší snahy o inovace a přinášení špičkových technologií,“ prohlásil Willi Sung, prezident sekce Huawei European Enterprise Business. „Toto turné je dobrou příležitostí potkat se se zákazníky a partnery, seznámit se s nejnovějšími inovacemi v oblasti informačních a komunikačních technologií a především podpořit ekosystém spolupráce, který nejen firmám umožní dosáhnout pokrok v jejich digitální transformaci.“

Hlavním tématem akce bylo propojení ekologického a digitálního přechodu na podporu udržitelného rozvoje evropského průmyslu. Společnost se zaměřila na prezentaci pokročilých ICT technologií s cílem zdvojnásobit digitální a inteligentní transformaci ve klíčových průmyslových odvětvích.

Mezi představenými novinkami mohli návštěvníci roadshow najít například technologie pro datovou komunikaci, které společnosti Huawei vynesly jmenování lídrem v kvadrantu Gartner® Magic Quadrant™ 2024 pro podnikovou síťovou a bezdrátovou infrastrukturu LAN.

Dále bylo k vidění portfolio datových úložišť OceanStor All Flash for All Scenarios – podle hodnocení Gartner® Peer Insights™ Voice of Customer je Huawei volbou zákazníků pro primární úložiště v roce 2024. Kromě toho se návštěvníci mohli seznámit s optickými produkty, produkty pro ISP a MSP a dalšími řešeními, jako je vysoce kvalitní 10 Gb/s CloudCampus, ultraodolná síť datových center, řešení pro virtualizaci datových center (DCS), zařízení OceanProtect, řešení FTTH a FTTR a Huawei eKit.

Foto: Huawei

Komentáře