V eventovém prostoru Václavák 22 už 7. března 2024 proběhne druhý ročník úspěšné, striktně networkingově zaměřené, akce Meet&Deal vol2. Tento unikátní koncept je fórem pro setkání podnikatelů, freelancerů, influencerů a specialistů na marketing, PR a e-commerce. Hodiny volného networkingu odstartuje panelová diskuze byznys šéfredaktora Zdravka Krstanova, lihovarníka Martina Žufánka a PR a marketingového manažera Ondřeje Křivky. V České republice jde o největší akci svého druhu.

Úspěšný první ročník akce proběhl loni v pražském Operu. Ti, kteří se jej zúčastnili vědí, s čím počítat letos. Mají povědomí o tom, koho zhruba na networkingu potkají, a mohou si tak dopředu připravit strategii, koho osloví a s jakým návrhem. Přímo na místě pak budou opět přítomni „propojovátoři“, kteří hosty v případě zájmu doprovodí ke konkrétní osobě a pomohou jim nastartovat konverzaci. To je užitečné zejména pro ty, kteří si nejsou úplně jistí svými networkingovými schopnostmi. Prvního ročníku se zúčastnilo cca 150 lidí, letos je kapacita navýšena na 200.

„Navštívím zhruba 50 akcí ročně a bohužel většina z nich má jedno společné: networking je tam jen jako doplněk. Osobně ze své pozice vnímám networking jako klíčovou součást svého podnikání. Proto jsem se rozhodl akci na něm přímo postavit,“ vysvětluje hlavní smysl akce organizátor André Kohout. Koncept Meet&Deal přitom nemá v České republice obdoby. Akce zaměřené pouze na networking jsou velmi ojedinělé a rozhodně ne pravidelné.

Nedílnou součástí akce je i doprovodný program. Ten si mimo jiné klade za cíl účastníky edukovat o pravidlech networkingu. Loňský ročník tudíž odstartoval networkingovými tipy a prezentací o přípravě atraktivního sales pitche. Letos je na úvod připravena hvězdně obsazená panelová diskuze. Organizátor akce Kohout v roli moderátora během ní vyzpovídá tři hosty – Zdravka Krstanova, šéfredaktora Forbes.cz, Martina Žufánka, spolumajitele lihovaru Žufánek, a Ondřeje Křivku, bývalého marketingového ředitele TV Nova a O2, který je nyní majitelem PR agentury Media:list. Hosté se podělí o své zkušenosti na téma osobní brand a PR v e-commerce.

Po diskuzi se otevře prostor pro volný networking. V pozdějších hodinách zahájí svůj první hudební set DJ, poté bude následovat afterparty. Organizátoři samozřejmě pamatují i na to, že jednou z podmínek úspěšného networkingu je příjemné prostředí a dostatek dobrého jídla a pití. Účastníci si proto budou moci vychutnat vína rodinného Vinařství Svoboda, osvěžit se pivem čepovaným specialisty z Ecomail.cz nebo míchanými drinky od barmanů Alkohol.cz. Občerstvení zajistí společnost Cook for Life.

Meet&Deal vol2 rozhodně nemůže chybět ve vašem kalendáři. Akce proběhne 7. března 2024 od 15:00 v eventových prostorách Václavák 22 přímo v centru Prahy. Vstupenky je možné zakoupit pouze prostřednictvím internetových stránek meetdeal.cz. Jde o jedinečnou příležitost, jak se setkat se špičkou české e-commerce, odborníky a specialisty na sales a marketing, předními českými podnikateli, freelancery nebo influencery.

Foto: Meet&Deal

Komentáře