Muži mají různé priority. Kromě svých drahých poloviček si nade vše cení čtyřnohých přátel. To je případ i Brita Lee Durkina, který pěstuje netradiční vztah k dvousetkilovému vepři. Je na něj natolik fixovaný, že bezprostředně po obřadu zmizel z vlastní svatby, jen aby se o něj postaral. Novopečená choť si však nestěžuje. S tím, že je v žebříčku manžlových hodnot až za prasetem, se prý smířila.

Vepř Parsnip, který je křížencem vietnamského prasete a plemene kune kune, je totiž na Durkinovi závislý. A to natolik, že novomanželé kvůli praseti museli obětovat i celé líbánky. O ubohého sudokopytníka by se totiž jinak neměl kdo postarat. „Joanna rozumí tomu, že Parsnip má přednost, takže ani nemrkne okem. Kdyby se někdo vloupal do našeho domu s nožem, chránil bych nejdřív jeho,“ vyznal Durkin svoji lásku k praseti.

FOTO: Brit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska

Brit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - svatbapraseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 01-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 03-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 04-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 05-prase
Další fotky
Brit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 06-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 07-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 08-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 10-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 11-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 12-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 13-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 14-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 15-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 16-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 17-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 18-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 19-praseBrit Lee Drukin si cení prase nad manželku. Takhle vypadá jejich láska - 20-prase

Celá rodinná záležitost je navíc nad míru pikantní i proto, že Parsnip (prase) Joannu (manželka) nemá příliš v lásce. Nemá vlastně rád nikoho jiného kromě Leeho. „Pro mě je to nejúžasnější bytost na světě, ale všechny ostatní trochu terorizuje,“ vyznává Durkin lásku (praseti, nikoli manželce).

„Parnsipa musíme často držet pod sedativy, protože dokáže být agresivní a kouše. Není proto žádoucí, aby k němu Joanna chodila,“ přibližuje všední rodinné lapálie Lee.

Joanna si navzdory všem okolnostem stojí za tím, že je Lee mužem jejího života. „Nikdy předtím jsem neznala nikoho, kdo by měl prase za domácího mazlíčka. Když jsem ale viděla, jak Lee Parsnipa zbožňuje, roztála jsem.“ tvrdí tolerantní žena. A dodává, že i o svatební noci musel mít čuník plnou pozornost.

Petr Starý

Komentáře