Jednou z nejsilnějších zbraní, která vám pomůže uspět v zaměstnání, je určitě efektivita. Jak na ni? Maximalizace produktivity a zároveň co nejmenší vynaložené úsilí nespočívá v ničem jednodušším, než v systematickém a dobře organizovaném přístupu k celému vašemu dni, ráno nevyjímaje. Rychlý a strukturovaný ranní režim nastartuje váš celý den.

Tady je pár tipů, které vám s novým režimem mohou pomoci:

  • Snažte se chodit spát pravidelně a uvidíte, že se vám bude i lépe vstávat. Odečtěte si od průměrného času vašeho probuzení 7,5 hodiny a uložte se v tuto hodinu ke spánku. Po zhruba deseti dnech byste už k vstávání neměli potřebovat budík.
  • Přestaňte posouvat budík a nahánět dalších 7 minut spánku. Vaše tělo se během této doby stejně nemá šanci dostat zpět do režimu hlubokého spánku. Nastavte si proto budík na poslední minutu času vašeho vstávání a vyčerpejte ze svého spánku maximum.
  • Jak vstanete, vypijte čtvrtlitrovou sklenici vody pokojové teploty. Během spánku ztratíte dýcháním přibližně jeden litr vody. Probudíte se proto dehydratovaní. Hydratace je jedním z nejrychlejších způsobů, jak sebe a svůj metabolismus po ránu nakopnout.
  • Zapněte si ráno hudbu! Poslech oblíbených písniček je jedním z nejlehčích způsobů, jak se osvěžit a nastartovat mozek. Zvolte song v rychlejším tempu. A pokud chcete, klidně si zazpívejte ve sprše.
  • Procvičte svoje tělo i mysl.  Krátké fyzické či mentální cvičení zvýší vaše soustředění, takže vám celý den nic neunikne. Protáhněte tělo kliky či pár minutami meditace hned po ranní sprše.  
  • Vypadat dobře znamená cítit se dobře. Nepodceňujte péči o vzhled, správnou volbu outfitu. Klíčovou složkou je holení či skvěle upravené vousy. Zvolte přístroje, které vám zaručí ty nejlepší výsledky.

S každodenními výzvami si nejlépe poradí holicí strojek Braun Series 3 ProSkin. Oholení díky němu bude rychlé, snadné a efektivní, takže vám zbyde více času na to, na čem opravdu záleží. Pokročilá Microcomb technologie funguje po

dobně jako hřeben a navádí vousy přímo k zastřihovačům, takže si jedním tahem poradí s těmi nejkratšími i delšími vousy na

jednou. Nehrozí tak podráždění kůže typické pro většinu holicích strojků.

Braun představuje ultimátní all-in-one přístroj MGK 3045, který se postará o perfektní úpravu vousů, vlasů, chloupků v uších, nose i chloupků celého těla. S pěti odnímatelnými hřebeny a výdrží baterie až 60 minut zajišťují sady péče o tělo maximální přesnost a naprostou všestrannost a umožňují tak mužům dát vyniknout své osobnosti.

A jedna dobrá rada na závěr. Nastartujte svůj den správnou snídaní. Studie ukazují, že snídaně bohatá na bílkoviny má pozitivní vliv na vaši paměť, soustředění i náladu. Mimo jiné potlačí i stres. A když už jsme u toho stresu – čtěte knihy. Čtení knih totiž funguje jako úžasný bojovník se stresem. Tím, že se vaše mysl přesune na místa dění v knize, zapomenete na každodenní starosti a zbavíte se tak tíživého stresu. Zkrátka čtením se alespoň na chvíli oprostíte od mnohdy těžko snesitelné reality.

Lasse Holm: Vikingové: Pomsta synů

Knižní adaptace oblíbeného seriálového příběhu Vikingové založeného na skutečných událostech je tu! První díl trilogie historického románu s podtitulem Pomsta synů uvádí čtenáře do roku 866. Knihu seženete na pultech Knihy Dobrovský za 399 Kč.

Tibor Rode: Mona Lisa Virus

Jeden z nejznámějších obrazů světa se opět dostává do víru záhad. V Americe zmizí královny krásy a znovu se objeví znetvořené plastickými operacemi, v Lipsku je odstřelena stará radnice a v Miláně zničena da Vinciho malba. Po celé planetě se navíc šíří počítačový vir, který systematicky mění všechny fotografie. Co spojuje tyto zdánlivě nesourodé události? Knihu seženete v síti prodejen Knihy Dobrovský za 399 Kč.

ADVERTORIAL

Komentáře