Známe to všichni – dehydratovaná pokožka na nohou, která v důsledku vede k popraskané kůži nebo ve třeba až k nepříjemným plísním. Není ale důvod, proč si nedopřát náležitou péči. Ta navíc pomůže i s vyvarováním se těmto obtížím. Pomoci vám s tím můžou produkty od české kosmetické společnosti Bis Bis. Ta totiž nabízí ideální lék jak na plísně, tak popraskané paty. 

Bis Pure_Péče o citlivou pokožku nohou s projevy plísní

Trápí vás citlivá pokožka nohou se sklony k nepříjemným plísním? Speciální hydratační, změkčující a zklidňující krém Bis Pure od české značky Bis Bis obsahuje clotrimazolem a je ideální na na citlivou pokožku se sklony ke svědění a olupování. Je vhodný také na pokožku s projevy plísní a začervenalou pokožku mezi prsty. Obsahuje pečující mandlový a ovesný olej a výtažek z aloe vera s vysoce regenerační účinky. 

Cena: 540 Kč

www.bisbis.cz

Bis Smooth_Péče o suché a popraskané paty

Trápí vás suchá či popraskaná pokožka chodidel a pat? Hydratační krém Bis Smooth od české značky Bis Bis má hydratační, změkčující a regenerační účinky. Obsahuje mandlový a ovesný olej pro dokonalou výživu a aloe vera pro obnovou pokožky. Krém je určený na extra přesušené a namáhané paty se sklony k praskání a je vhodný pro chodidla s projevy cukrovky (diabetu). Díky levandulové silici příjemně voní a rychle se vstřebává.

Obsahuje 85 % přírodních surovin.

Cena: 499 Kč

www.bisbis.cz

Foto: Bis Bis 

Komentáře