Petr Podzimek se od začátku dubna stal manažerem PR a marketingu v advokátní kanceláři ROWAN LEGAL. Na starosti bude mít plánování a realizaci marketingových a PR strategií, udržování a rozvíjení vztahů s médii a veřejností, komunikaci CSR a ESG aktivit, a také vedení interního marketingového týmu a vztahy s dodavateli.

Petr Podzimek přináší do role PR a marketing manažera bohaté zkušenosti z oblasti PR a marketingu. V minulosti působil řadu let v marketingových týmech jak předních tuzemských a mezinárodních společností (PwC, Česká spořitelna, ČSA), tak v univerzitním a vědeckém prostředí (Univerzita Karlova).

„Petr v uplynulých dvou letech práce v naší kanceláři prokázal odbornost v oblastech komunikace a marketingu. Věřím proto, že pod jeho novým vedením náš interní marketingový tým bude hrát ještě výraznější úlohu při dosahování našich obchodních cílů, a rovněž přispěje k dalšímu posílení značky ROWAN LEGAL na tuzemském advokátním trhu,“ uvedl Michal Nulíček, partner ROWAN LEGAL odpovědný za PR a marketing.

Petr Podzimek je absolventem Univerzity Palackého v Olomouci, Vyšší odborné školy publicistiky a London School of PR.

Foto: ROWAN LEGAL

Komentáře