Na sobotu 29. 2. 2020 si společnost Nordic Telecom připravila pro své zákazníky speciální akci, v níž nabídne všechny technologie pevného internetu o čtvrtinu levněji, a to na dobu čtyř let. Čtyři vybraní výherci, kteří si internet v tento den u Nordic Telecom objednají, navíc získají internet na stejné období zcela zdarma. 

Všichni zákaznicí, kteří si u Nordic Telecom v sobotu 29. 2. 2020 objednají internet, získají mimořádnou slevu 25 % z měsíční ceny paušálu na celé čtyři roky. Zákazníci přitom mohou vybírat z produktů, jako je nejmodernější Nordic 5G, pevný internet DSL, LAN, Wi-Fi nebo připojení přes optický kabel, a to podle své kontaktní adresy a podle toho, kolik chtějí ušetřit. U každé technologie totiž sleva dosáhne jiné výše, např. při tarifu Nordic 5G plus se standardním paušálem 555 Kč/měsíčně zákazník během čtyřletého období uspoří celkem 6 660 Kč.

Čtyři vybraní zákazníci, kteří si v tento den služby od operátora objednají, navíc mají šanci vyhrát internet na období dalších čtyř let zcela zdarma, přičemž u tarifu Nordic 5G plus se jedná o výhru v hodnotě 26 640 Kč. Výherci budou vybráni 1. 4. 2020.

Dostupnost produktů Nordic Telecom na vybrané adrese si můžete ověřit na webové stránce www.nordictelecom.cz a internet si jednoduše objednat online. Všechny služby poskytované operátorem jsou navíc nabízeny bez závazku, takže je zákazníci mohou kdykoli zrušit bez dalších poplatků. S Nordic Telecom vám zkrátka zbyde více času i peněz na to, co je opravdu důležité.

Komentáře