Podzimní Muži v Česku mají ostře bojovnou náladu: uvnitř najdete Aliho, Hamršmída i základní lekci boxu. Ale také se podíváte do Stuttgartu a do Staropramenu, ochutnáte rumy, vykouříte doutník a naučíte se složit brachiosaura. A samozřejmě tam potkáte tuny oblečení a megatuny stylu. Kupujte v trafikách, předplácejte ZDE.

Muž v oktagonu

Michal Hamršmíd, český bojovník MMA, se dělí o pracně nabyté zkušenosti s bolestí, zatvrzelostí, vítězstvím a správným stravováním. A pozor! Dvanáctého října naposled nastoupí do klece na Night of the Legends v hale Podvinný Mlýn v pražských Vysočanech!

Město na jihozápadě

Do hlavního města Bádenska-Württemberska se od nás zatím moc nejezdí. A to je chyba: ve Stuttgartu najdete skvělé galerie, špígl-nýgl restaurace a bary, muzea Porsche a Mercedes, ale taky designový bunkr, vinice a zoologickou.

Divoké Lambo

Z nuly na tři sta kilometrů za hodinu za 24,2 sekundy? I tento vlhký sen vám splní atmosférický dvanáctiválec značky, která původně vyráběla traktory.

Smíchovský sládek

Zdeněk Lux, vrchní sládek pivovaru Staropramen hovoří o kvasinkách, hořkosti a o přísnosti receptury vaření piva.

Jemné valéry

Podzimnímu oblečení sluší lomené barvy: béžová, šedá, smetanová… Přinášíme drobný atlas formálního i neformálního oblečení, které barevně nekřičí, ale rozvážně hovoří.

Manšestráky, rudoši a chuligáni

Hned několik inspirací najednou pro vaše podzimní oblékání: naprostý držák pánského oblečení – manšestrové kalhoty, padesát odstínů červené a móda inspirovaná tvrdým jádrem fotbalových ochozů.

Pohádka o Clayovi

Rozhodl se, že bude největší a neslavnější. A tak se také stalo. Příběh boxera a muslimského aktivisty Cassia Claye, neboli Muhammada Aliho.

Oblek osvobozuje

Oblek do práce už většinou nosit nemusíme. Jenže my ho nosit chceme! V naší stylotvorné rubrice se dozvíte, zda je lepší modrá, šedá nebo hnědá, co k obleku za boty a co si o obleku myslel Steve McQueen.

Rum & doutník

Ušlechtilý nápoj z cukrové třtiny a ušlechtilé kuřivo z tabákových listů jsou pár, který se k sobě hodí. A to nejen díky společnému latinskoamerickému původu.

A ještě jednou: předplácejte ZDE!

Komentáře