V severozápadní části pražských Ďáblic nyní probíhá výstavba nové zahradní čtvrti nazvané Evergreen Ďáblice. Jak její jméno napovídá, jedná se o unikátní rezidenční projekt, který je stále zelený. Díky svému akcentu na zdravý životní styl a souznění s přírodou je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí usadit a založit rodinu v příjemném, klidném a bezpečném prostředí. Zároveň ale s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy.

Dům obklopený přírodou 15 minut od centra

Rezidenční komplex Evergreen Ďáblice představuje bydlení stvořené pro moderní rodinu. Zkušená developerská společnost Doma je Doma zakomponovala byty a řadové domy do parkového konceptu zahradního města. Důmyslná kombinace předzahrádek a zahrad rodinných domů, společných parků, ulic lemovaných stromořadími a promenád pro pěší vytváří harmonické prostředí plné vegetace v každém ročním období. 

interiéry EVERGREEN Ďáblice

interiéry EVERGREEN Ďáblice

Rodinné domy v Praze – Ďáblicích jsou nejen blízko přírodě, ale i historickému jádru Prahy. Například na Letnou se budoucí obyvatelé dostanou autem za 15 minut. Autobusová zastávka, která nabízí rychlé a pohodlné spojení na metro, je od nových domů na Praze 8 vzdálena pouhé 2 minuty chůze. Městská část Ďáblice je plně občansky vybavena – kromě školky a školy se zde nachází několik restaurací, fitness či kulturní centrum. 

Aktivní trávení volného času 

Všechny volné řadové domy jsou v Evergreenu Ďáblice dostupné ve funkční dispozici 4+kk. Dvojpodlažní domy mají v přízemí kuchyni a prostorný obývající pokoj s krásným výhledem do zahrady. Propojení vnitřní a venkovní zóny je velmi přirozené a přímo vybízí ke grilování a stolování pod širým nebem. Ve druhém patře nemovitosti je situována koupelna, ložnice a pár dětských pokojů. A pro náročné je k dispozici i trojpodlažní varianta, která nabízí navíc vnitřní parkovací stání pro dvě auta a dostatek místa pro uložení sportovního náčiní, kola či dokonce motorky.

exteriéry EVERGREEN Ďáblice

exteriéry EVERGREEN Ďáblice

Rodinné domy na Praze 8 jsou skvělým výchozím bodem pro široké spektrum sportovních aktivit a zábavy s dětmi. V blízkém Ďáblickém háji se nalézají kilometry stezek pro kondiční procházky, ranní běh nebo cyklistické projížďky. Mladší rezidenti ocení mnohá dětská hřiště či jízdu na koni ve stáji v sousedních Dolních Chabrech. Zdravé bydlení v jedinečným projektu Evergreen Ďáblice je prostě tím nejlepším zázemím pro rodinu. 

Zdroj: Doma je Doma

Komentáře