Část domu či bytu, které se při návrhu či renovaci věnuje maximum pozornosti, si zaslouží i to nejmodernější vybavení. Indukční varné desky šetří čas a energii, ale hlavně zvyšují vaší kuchyni IQ.

Nevěříte? Indukce opět urazila pořádný kus cesty a srovnání se staršími technologiemi ohřevu či kritika těžkopádného ovládání už neobstojí. Moderní desky umožňují různě propojovat a kombinovat zóny, abyste mohli vařit jak v několika menších hrncích, tak i velkých pánvích a pekáčích, jak zrovna potřebujete. Ovládání je velmi rychlé a praktické. Můžete využít intuitivní uživatelské rozhraní přímo na povrchu desky, nebo aplikaci Home Connect v tabletu či mobilním telefonu. Všechny modely iQ700 inductionAir Plus jsou vybavené technologií Home Connect a nabízí tak mimo jiné celou kuchařku receptů a praktických tipů, návodů i doporučení ohledně údržby.

Více prostoru i pro malé kuchyně

Nová indukční varná deska s integrovaným odsáváním inductionAir Plus řady studioLine značky Siemens dokonale vyhovuje tomuto trendu. A to především díky novému, zcela plochému designu a velmi jednoduchému čištění i obsluze. K dispozici je i zcela zapustitelná deska o šířce 60 cm. Výkonná odsávací jednotka zabírá díky novému designu méně místa a je zcela zapuštěná do varné desky. Díky novému designu odsávací jednotky je navíc na varné desce k dispozici o 40 % více využitelného místa pro nádobí. Instalace je možná v režimu odsávání i recirkulace – a to ve třech provedeních: neřízená recirkulace bez potrubí, částečně řízená cirkulace s potrubím a řízená cirkulace s kompletním potrubím. Siemens tak dokáže vyhovět mnoha přáním svých zákazníků a otevírá i úplně nové možnosti bydlení v moderních bytech.

Přetekly vám hrnce? Myčka to vyřeší!

Hladký povrch nových indukčních varných desek inductionAir Plus má také tu výhodu, že se velmi snadno čistí. Trojitá ochrana proti přetečení zabraňuje, aby se tekutiny dostaly do vnitřního prostoru odsávací jednotky. Pokud vám z hrnce náhodou cokoli přeteče, zachytí se to ve speciálním zásobníku, jehož součástí jsou také nové černé tukové filtry. Celá jednotka se pohodlně vejde do horního koše myčky nádobí – čištění filtrů už nemůže být jednodušší. Proti překypění hrnců mají ovšem špičkové desky od Siemens tzv. cookingSenzor, který automaticky reguluje teplotu a zabrání nehodě. FryingSenzor vás zase upozorní na okamžik, kdy pánev dosáhne optimální teploty a zvládne ji udržovat po celou dobu přípravy pokrmu.

Čekání na správnou teplotu je u konce

Máte pocit, že rozehřívání varných desek trvá věčnost. Nové indukční varné desky od Siemens zahrnují funkci powerBoost, díky níž můžete zvýšit výkon indukční zóny až o 50 %. To vám ušetří až 35 % času, který obvykle strávíte ohříváním hrnců.

Indukční varné desky řady inductionAirPlus jsou nyní v nabídce s cashbackem až 9000 Kč. Stačí zakoupit vybrané modely varných desek v obchodech či e-shopech v období od 1. 9. do 30. 11. 2021 a následně se zaregistrovat na www.akce-cashback.cz. Po nahrání účtenky do systému získáte do 30 dnů peníze na svůj účet.

Komentáře