Už jste svůj fotoaparát dávno uklidili do šuplíku vedle videokamery a všechno focení, natáčení i následné úpravy děláte přímo ve fotoaparátu? HUAWEI nova 9 míří právě na vášnivé fotografy snažící se zachytit každodenní zážitky. Divili byste se, kolik toho za den stihnete vyfotit a některá kouzla okamžiku je potřeba sdílet okamžitě. Oříznout, napálit kontrast, aplikovat filtr a rozeslat do světa v maximální možné kvalitě. Občas je to fuška, a to zrovna nemusíte být influencer!

Největší snímač napříč modelovou řadou

HUAWEI nova 9 je vybaven systémem Ultra Vision Camera na zadní straně telefonu. Systém fotoaparátů zahrnuje 50Mpx hlavní fotoaparát RYYB se snímačem 1/1,56 palce – dosud největším na smartphonu řady HUAWEI nova, dále je zde 32Mpx přední fotoaparát, 8Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát, hloubková kamera a makro fotoaparát (od 4 cm). Díky jedinečnému poli barevných filtrů RYYB (CFA), které jsou exkluzivní pro vlajkové smartphony Huawei, dokáže velký snímač zachytit o 40 % více světelného příjmu než jiné fotoaparáty smartphonů, které používají snímač RGGB CFA.

Čtyřnásobný fotoaparát s umělou inteligencí a 50 megapixelovým senzorem Ultra Vision

Čtyřnásobný fotoaparát s umělou inteligencí a 50 megapixelovým senzorem Ultra Vision

Úpravy videa v cuku letu

Přední i zadní kamera telefonu HUAWEI nova 9 podporují natáčení 4K videa při 30 snímcích za sekundu a podporují stabilizaci videa AIS. Samozřejmostí je natáčení zpomalených videí s vysokou snímkovou frekvencí a funkce One-Click Video Creation je ideální pro okamžitou úpravu videa. Můžete vybrat filtry, hudbu na pozadí a další prvky, díky kterým vaše videa zazáří. Bez složitých úprav vám funkce One-Click Video Creation v telefonu HUAWEI nova 9 umožní v mžiku sdílet vaše oblíbená videa s ostatními. K dispozici je také aplikace Petal Clip, která nabízí různé šablony pro rychlou úpravu příběhů, předdefinovaná témata videí a dokonce i hudbu z archivu HUAWEI Music. 

Fotky i videa v tom nejlepším světle

HUAWEI nova 9 má bezrámečkový displej s úhlopříčkou 6,67 palce a obnovovací frekvencí 120 Hz. To, co nafotíte a natočíte tak bude vypadat fantasticky, a s velkou baterií o kapacitě 4300 mAh se můžete spolehnout na vynikající výdrž telefonu i při energeticky náročném natáčení 4K videí. Pokud pro vás telefon není jen telefon, ale parťák do kapsy a nástroj k zachycení světa kolem sebe, HUAWEI nova 9 je vlajkovou lodí, která nestrpí kompromisy. – stejně jako vy.

Komentáře