Na vrcholcích Bvlgari nalezlo naprosto opojný čerstvý vzduch – ten, který nás inspiruje dosáhnout výš. Vůně Bvlgari Man Glacial Essence přivádí do vašich životů nový, svěží vítr.

NOVÝ ELEMENT KOLEKCE BVLGARI MAN: VZDUCH

Vzduch je nedotknutelný, a přitom má v sobě tolik síly. Dokáže rozdmýchat nebo zhasit oheň. Má v sobě sílu proměnit vodu v led nebo přimět řeku téct rychleji. Může být plný ticha nebo sám rozezvučet celé údolí. Má sílu měnit věci kolem nás.

NEZAMĚNITELNÁ DŘEVITÁ FOUGERE VŮNĚ

Bvlgari Man Glacial Essence ztělesňuje nezdolatelnou maskulinitu muže jdoucího si za svými velkolepými cíli. Svěžest zářivých svrchních tónů propojující esenci z bobulí jalovce a extrakt ze zázvoru probouzí neotřelé dřevité srdce z australského santalového dřeva, koncentrátu z kosatce a esence pelargónie, kulminuje v proudu intenzivních tónů aljašského cedrového dřeva a pižma v základu.

Flakon vůně Bvlgari Man Glacial Essence je monumentem krásy zamrzlých obzorů a třpytivě zasněžených vrcholků. Jeho azurové odrazy zrcadlí nuance ledovcem pokryté krajiny mezi nebem a zemí, kameny a ledem.

K výrobě flakonu Bvlgari Man Glacial Essence se používají výrobní metody šetrné k životnímu prostředí s důrazem na udržitelnost zdrojů.

Reklamní kampaň značky Bvlgari v režii uznávaného módního filmaře Damiena Krisla a renomovaného fotografa Chrise Kollse se natáčela ve výšce více než 3.500 m nad mořem v Itálii, domovské zemi značky Bvlgari. Kanadský herec, model a influencer Nick Bateman Jako milovník přírody a čtyřnásobný světový šampion v bojovém umění představuje perfektní rovnováhu mezi tělem a duší v duchu hodnot Bvlgari.

BVLGARI Man Glacial Essence EdP 60ml, dop. MOC: 2 365 Kč

BVLGARI Man Glacial Essence EdP 100ml, dop. MOC: 3 250 Kč

BVLGARI Man Glacial Essence After Shave Balm 100ml, dop. MOC: 1 315 Kč

K dostání například v parfumeriích DOUGLAS.

Komentáře