Rodinná italská společnost Salvatore Ferragamo vznikla ve Florencii v roce 1927 a nese jméno svého zakladatele – Salvatore Ferragamo patřil ve své době mezi nejžádanější obuvníky, pro jeho střevíce k němu chodily slavné herečky a také významní představitelé královských dvorů z celého světa. Dnes je Ferragamo jednou z předních světových značek v luxusním módním segmentu, věnuje se jedinečnému designu obuvi, dámské i pánské módě, koženým doplňkům a v neposlední řadě i vůním.

Salvatore Ferragamo představuje novou vůni Ferragamo Intense Leather Eau de Parfum, výraznou směs mužných tónů pro vášnivého představitele moderní doby, který hraje podle svých pravidel. Muž Ferragamo je ztělesněním individualistické a sebevědomé mysli, nechybí mu kuráž a odhodlání vybrat si své vlastní místo na světe.

Ferragamo Intense Leather je moderní aromatická kompozice s koženými a slanými tóny, v úvodu se prolíná růžový pepř se šalvějí, jejíž výrazně bylinné tóny okamžitě upoutají smysly. Srdce vůně evokuje pocity čistoty a intimity. V základu se mísí mužné pižmo se slaně zemitým nádechem dubového mechu – společně dokonale podtrhují exkluzivní akord Ferragamo Intense Leather, který je jako nezaměnitelný podpis vůní z dílny módního domu Salvatore Ferragamo, zakládajícího si na harmonii mezi uměleckou vytříbeností a charismatickým stylem.

I samotný flakon nese ikonické motivy italské módní značky, evokuje obrysy velkoměsta, tedy místa, jenž je blízké mužům Ferragamo. Charakteristická Gancini spona ve stříbrném metalickém provedení je nejen ozdobným prvkem, ale také metaforou mnoha aspektů v nitru muže Ferragamo – tradice s inovací, kreativita, síla i citlivost.

Pod vedením kreativního ředitele Paula Andrewa vznikla jedinečná kampaň, v níž Ferragamo Intense Leather zrcadlí evoluci a posun typických estetických znaků módního domu Salvatore Ferragamo vstříc modernějšímu a sebejistějšímu pojetí mužnosti. Muže Ferragamo zde opět ztělesnil herec Hero Fiennes-Tiffin, ukazující divákům pozitivní a atraktivní stránku svobodné, individualistické a sebevědomé mysli.

Salvatore Ferragamo Ferragamo Intense Leather
EdP 30 ml, 1320 Kč
EdP 50 ml, 1790 Kč
EdP 100 ml, 2585 Kč

K DOSTÁNÍ VE VYBRANÝCH PARFUMERÍÍCH DOUGLAS A NA E-

SHOPU WWW.DOUGLAS.CZ

Komentáře