Rychlý oběd na krásné terase místní restaurace se specialitami thajské kuchyně? Krátký oddech u bazénu nebo na lehátku ve stínu vzrostlých stromů? Nebo pro změnu aktivnější hodinka na tenisovém kurtu, volejbalovém hřišti nebo s partou přátel u pétanque? A co stylová večeře se sklenkou dobré vína či hudební koncert?

Erpet centrum má odpovědi na všechny tyhle otázky. Multifunkční odpočinkové centrum najdete hned vedle smíchovského nádraží, kousek od břehu Vltavy. Disponuje vlastním parkovištěm pro šedesát vozů a velkorysým prostorem pro zábavní i odpočinkové zóny. Otevřeno je od devíti ráno do deseti večer a místní restaurace dopoledne nabízí i snídaňové a polední menu. Kdo si nevybere z bohatého menu, ten může navštívit grilovací zónu, odkud se line vůně klobásek, hamburgerů a křupavé zeleniny.

Erpet centrum je stylové místo k setkávání, které žije gastronomií, zábavou a odpočinkem.

V rámci areálu jsou k dispozici hřiště pro všechny myslitelné sportovní aktivity, včetně plnohodnotného fotbalového, kde se pravidelně koná příměstský fotbalový kemp pro děti od 6 let. Stejně tak je přes prázdniny pro děti k dispozici letní sportovní kemp, v rámci kterého si vyzkouší nejrůznější sporty a pohybové aktivity. Je to klasický městský tábor, do kterého rodiče odvedou děti ráno a odpoledne si je vyzvednou. Kdo má zájem, může v případě volných kapacit po předchozí domluvě dítě přivést klidně i na jeden nebo dva dny.

FOTO: Klid a pohoda uprostřed městského shonu

Klid a pohoda uprostřed městského shonu - IMG_8692_ToneMappingKlid a pohoda uprostřed městského shonu - IMG_8573_ToneMappingKlid a pohoda uprostřed městského shonu - IMG_8570_ToneMappingKlid a pohoda uprostřed městského shonu - DJI_0166Klid a pohoda uprostřed městského shonu - DJI_0173

O víkendu se v Erpetu konají koncerty a hudební párty, kde o zábavu nikdy není nouze a v neděli si na terase místní restaurace můžete užít bohatý brunch. Za klidem a pohodou už nemusíte vyjíždět za hranice města. Stačí jen vědět, kam uprostřed rušné metropole odbočit, abyste našli útulné místo, kde vám splní každé přání.

Další informace najdete na www.erpetcentrum.cz

Komentáře