Víte, že pět ze čtyř žen na mužích fascinuje zářivý a voňavý úsměv? Profimed vám v tomto ohledu pomůže i na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Profimed je již několik let partnerem instagramového účtu Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a bude jím i letos. Vy – jakožto návštěvníci a followeři – můžete i letos vyhrát lístky na festivalové filmy. Když vyhrajete, získáte dva lístky na film na následující den a nebudete se muset mačkat ve frontě. A k tomu ještě dostanete luxusní zubní pastu! Stačí na Instagram postovat fotky z festivalu a označit je #profimedkviff. To ale není všechno. Letos se vše posune na další level a v Karlových Varech bude téměř po celou dobu festivalu otevřený Profimed pop-up store.

Ve Smetanových sadech se objeví lodní kontejner v růžové barvě, která je pro Profimed typická. V tomto designovém obchodě bude k dostání všechno, co může člověk k úspěšnému absolvování festivalu potřebovat.

Usmívejte se a svět se bude usmívat na vás

Úsměv je nejlepším módním doplňkem. Ani nejhezčí outfit nebo sestřih nebudou bez zářivého úsměvu fungovat. Profimed je na správnou ústní hygienu odborník a pokud hledáte skutečně fungující bělicí zubní pastu, doporučujeme SWISSDENT EXTREME. Tato mimořádně šetrná pasta s maximálními účinky na zabarvení zubů z kávy, vína nebo tabáku vznikla ve švýcarské ordinaci a o zuby se postará prvotřídně.

Další skvělá vychytávka, ústní sprej, se vám vejde do kapsy saka a zlikviduje v ústech cokoli, co by lidi kolem vás mohlo uvést do rozpaků. Dokonale eliminuje pach jídla, cigaret, kávy nebo alkoholu, a navíc zesvětluje zuby. Aplikace je přitom otázkou pár sekund.

Možná půjdete během festivalu i někdy spát. U gentlemanů se s nočním krémem počítá zcela samozřejmě. Tutéž péči můžete nabídnout i zubům. Noční regenerační a zesvětlující krém SWISSDENT CRYSTAL je připraven udržet vaše zuby v perfektní kondici.

Trocha energie po náročných party

Na festivalu nejde jen o filmy, to víme všichni. K filmům se druží ohromná porce zábavy, party, akcí a dlouhého ponocování s množstvím drinků. Pokud chcete ráno vypadat ještě lépe než před večerní party, v pop-up obchodě přímo ve Varech si pořiďte KORRES Beauty Shots. Je to pleťová maska na přírodní bázi, která umí okamžitě oživit, vyčistit a regenerovat pleť i po náročných dnech a nocích. Cože, pleťová maska? Ano, pleťová maska či peeling není rozhodně jen pro holky! I vy přece chcete vypadat k světu. Použití je bleskové, stejně jako účinek. Tyto přírodou nadupané malé tuby vám pomohou vypnout obličej a vyhladit vrásky, vygumovat kruhy pod očima a vizuálně nahradit osm hodin spánku.

Na čištění je skvělá maska s přírodním jílem – pro extra efekt vyzkoušejte zelený. Jílové masky z pleti odstraňují například následky kouření a přebytečný olej. Pro rozjasnění zvolte grapefruitovou masku, která je nadupaná vitaminem C a zakamufluje chybějící hodiny spánku. Dokonalý revitalizující účinek má hlavně meloun. Před jeho aplikací si tvář umyjte peelingem s extrakty z kiwi.

Svěží celý den

Profimed nabízí hodně trendy značek a produktů a v pop-up obchodě ve Varech najdete hlavně to, co potřebujete pro festival, na léto a do společnosti. Můžete si tak doplnit zásoby nejkvalitnější opalovací péče KORRES, stejně jako třeba jogurtový chladivý gel, pokud se opalování úplně nepovede. Pořídíte tam i deodoranty výhradně na přírodní bázi, elegantní zubní kartáčky, sprchové gely s vůní cedru nebo bazalky a také italské ikonické zubní pasty Marvis. Prostě všechno v prvotřídní kvalitě pro prvotřídní servis vaší vizáže a taky dobrý pocit.

Pokud potřebujete další důvod, proč se zastavit v Profimed pop-up store, zde je: 10 % z celého prodeje jde na nadační fond Pink Bubble, který pomáhá onkologicky nemocným dětem a mladým lidem. Čím víc utratíte, tím víc pomůžete druhým. K dostání budou i limitované kartáčky nebo náramky vytvořené přímo při příležitosti této bohulibé spolupráce.

Komentáře