Když se podíváte na fotografie čerstvých novomanželů prince Harryho a vévodkyně ze Sussexu Meghan, pravděpodobně uvidíte, že oblékají perfektní a stylové outfity za každé situace. Všimli jste si ale Meghaniných nohou? Nepřijde vám na nich něco zvláštního?

Její boty jsou o číslo nebo dvě větší! A to samozřejmě není jen výsadou paní vévodkyně. Tento trik používají ty nejslavnější světové celebrity od hollywoodských hvězd až po známé modelky. A důvod? Ten je jednoduchý. Vyhnout se puchýřům, otlačeninám a otokům.

Hvězdy červeného koberce tráví na vysokých podpatcích dlouhé hodiny a někdy i celou noc. Jejich chodidla tak zákonitě otékají, což může být v přesně padnoucí obuvi velice bolestivé a všichni dobře známe, jaké to je trávit čas v nepohodlných botách. Větší lodičky nebo střevíčky netlačí na nejzranitelnější část chodidla, a zabraňují kromě aktuální bolesti a nepohodlí také chronickým problémům, které přicházejí v pozdějším věku.

FOTO: Díky tomuhle triku zůstávají nohy celebrit zdravé a krásné

Díky tomuhle triku zůstávají nohy celebrit zdravé a krásné - meghan-big-shoesDíky tomuhle triku zůstávají nohy celebrit zdravé a krásné - meg2Díky tomuhle triku zůstávají nohy celebrit zdravé a krásné - kristen-stewartDíky tomuhle triku zůstávají nohy celebrit zdravé a krásné - elizabeth-banksDíky tomuhle triku zůstávají nohy celebrit zdravé a krásné - ariel-winter
Další fotky
Díky tomuhle triku zůstávají nohy celebrit zdravé a krásné - kirsten-bellDíky tomuhle triku zůstávají nohy celebrit zdravé a krásné - jenifer-lopez

Ale jak takové velké lodičky neztratit, nebo se při chůzi nepřizabít? I na to jsou celebrity a jejich stylisté připraveni. V botách mají vloženy silikonové vložky, které zajišťují, že boty pohodlně padnou, ale zůstávají na chodidle, neomezují krevní oběh a zabraňují otokům. Podobně může posloužit i oboustranná lepicí páska.

Většina celebrit takovéto boty šikovně schovává pod dlouhými šaty, ale jelikož je tento trik v Hollywoodu již poměrně obvyklý, spousta hvězd se již ani neobtěžuje své malé velké tajemství na veřejnosti skrývat.

Adrian Amiridis

Pokud vás zajímá, kteří fotbalisté jsou na letošním MS nejstylovější, čtěte zde.

Komentáře