Od 25. května by podle dosavadních indicií mohly být povoleny hromadné akce až pro 500 lidí, jak potvrdil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch z hnutí ANO ve svém prohlášení. To samozřejmě ocenili pořadatelé erotických swingers párty, kteří samozřejmě počítají s tím, že se jejich akce budou muset konat pod širým nebem a navíc s rouškou. Počítá se přitom s hřištěm pražského fotbalového klubu.

Legendární akce na Letné

Letošní léto bude sice bez velkých festivalů, ale na druhou stranu se můžeme těšit na akce až pro 500 lidí, což některým skupinám našich obyvatel více než stačí. Řeč je například i o akci, která byla dlouho plánována, ale kvůli hygienickým opatřením ji hrozilo, že nakonec nebude. Řeč je o jedné z největších swingers párty, která se bude konat na konci června letošního roku. „Jsme rádi, že se vláda nakonec umoudřila, protože se chystáme pokořit světový rekord v poměrně neobvyklé disciplíně. Uspořádat největší swingers párty na světě bylo vždycky našim snem a toto léto se nám tento sen splní,“ komentuje poměrně čerstvé rozhodnutí naší vlády pořadatel akce Tomáš Zvrhlý, který se v minulosti živil jako dohazovač dívek do Rychlých prachů nebo umývač kožených gaučů pro pořad Czech Casting.

FOTO: 7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou

7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - 762842-56a77ff85f9b58b7d0eb0f9b7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - Jiří_Šlégr7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - 1080px-JaromirJagr2010WinterOlympics7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - 720px-Jiří_Šlégr_-_Fribourg-Gottéron_vs._HC_Litvinov,_Exhibition_game,_20th_February_2010_(1)-27 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - Nagano_1998-Russia_vs_Czech_Republic
Další fotky
7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - tyden7 důvodů, proč je lepší být hokejistou než fotbalistou - Vladimir_Putin_14_August_2001-2

Celá akce se samozřejmě neobejde bez mimořádných bezpečnostních opatření. Původně se vše mělo konat v jednom velkém hotelu na kraji Prahy, avšak za těchto podmínek je to nemožné uspořádat. Proto se pořadatelé rozhodli, že akci uspořádají pod širým nebem. „Naší jasnou volbou je samozřejmě uspořádat akci pod širým nebem a navíc v rouškách. Budeme se modlit, aby nepršelo, protože 500 mokrých lidí na hrací ploše fotbalové AC Sparty Prahy,“ prozradil pan Zvrhlý a nadšeně pokračoval v monologu. „Kromě hráčů jsou samozřejmě zváni i fanoušci a vlastně i celý realizační tým klubu. Jsme rádi, že vedení svolilo k takovéto sbližovací akci. Je to rozhodně lepší než mít neužitou hrací plochu,“ dodal.

Celá akce prý bude živě vysílána na ČT Sport, protože nic lepšího se kromě běloruské fotbalové ligy zkrátka dít nebude. Pro účastníky této swingers akce to je samozřejmě velká čest „užívat“ si na místě, kde dlouhé měsíce nikdo nebodoval. V rámci eventu bude například i naprostě běžné mít postavení mimo hru nebo si prožít zakázané uvolnění.

Když jsme kontaktovali oficiální fanklub AC Sparta Praha s dotazem, co si o této události myslí, bylo nám řečeno, že je naprosto správné, že jejich stadion není homofóbním místem, a že navíc poskytne veřejnosti i jiné využití. „Víme, že na stadionu FK Teplice hrajou pravidelně Kabáti, takže nevidíme žádný důvod, proč by se u nás nemohla konat swingers párty,“ prozradil tiskový mluvčí fanklubu.

Ferrari Lakatoš

Komentáře