Způsobů, jak přijít snadno a bez práce k penězům, je samozřejmě mnoho. Někdy k tomu stačí roztáhnout nohy nebo nastavit zadnici a jindy zas vystoupit v hloupé reality show, která z vás během pár natáčecích dnů udělá národního tragéda. Pak je tady speciální skupina lidí, která si nechá na čelo vytetovat za sto tisíc logo firmy.

Blbec za peníze

Čeho byste byli schopni za 100 tisíc korun? Za tři průměrné měsíční platy jsou Češi ochotni se veřejně prostituovat v komerčních televizích, kde ze sebe udělají vola před celým národem. Pokud jste sociální případ, a například se nemyjete nebo ve svých čtyřiceti plánujete rodinu s šestnáctiletou dívkou, máte velkou šanci kromě tučného honoráře stát se internetovým memem. A když budete dostateční tragédi, možná se nad vámi někdo slituje a pošle vám finanční pomoc. V horším případě na vás mohou lidé poslat sociálku.

FOTO: Galerie odporných tetování, za která lidé nedostali zaplaceno

Galerie odporných tetování, za která lidé nedostali zaplaceno - boredGalerie odporných tetování, za která lidé nedostali zaplaceno - bored pandaGalerie odporných tetování, za která lidé nedostali zaplaceno - cheeezburgerGalerie odporných tetování, za která lidé nedostali zaplaceno - daillymossGalerie odporných tetování, za která lidé nedostali zaplaceno - epicpix
Další fotky
Galerie odporných tetování, za která lidé nedostali zaplaceno - Face_tattoo-2Galerie odporných tetování, za která lidé nedostali zaplaceno - funnypicsGalerie odporných tetování, za která lidé nedostali zaplaceno - poshfashionnewsGalerie odporných tetování, za která lidé nedostali zaplaceno - youtube

Pak tu ale máme extra sortu tragédů, která je ochotna na ulici kývnout i na nejstupidnější nabídku v galaxii. Do této kategorie řadíme především ty, kteří si za finanční obnos nechají vytetovat na čelo logo firmy a u toho se nechají natočit. Z videa se stane virál, který uvidí celá republika. Pak o tom napíše bulvár a vy máte za sto tisíc korun ostudu na pět let dopředu. Za těch sto tisíc si koupíte leda tak ojetou oktávku nebo je můžete naházet do bedny.

Sto litrů jde utratit za pár minut, jenže co s tím tetováním na čele? Pokud jste k něčemu takovému svolil, nejspíš jste tak stupidní, že jste se si neschovali žádné peníze na jeho odstranění. Takže pokud nejste americký rapper nebo oblíbený tatér, čeká vás celoživotní výsměch a potupa.

Ferrari Lakatoš

Komentáře