Elegantní, noblesní, venkovská, romantická, rafinovaná, nekonvenční – taková může být vaše svatba v Toskánsku. Plná slunce, barev, krásné krajiny, dobrého jídla i vína a nezapomenutelných zážitků.

Svatba v Toskánsku má mnoho podob

Civilní svatební obřad se může uskutečnit ve slavnostních sálechv na radnicích malých toskánských městeček, v romantických zahradách, historických vilách. Na venkovských usedlostech mezi vinicemi a olivami, v lázeňském parku či středověkých hradech, na základě naší nabídky.

sdr

  • Zprostředkujeme vám civilní právně platný sňatek v Toskánsku.
  • Svatby zařizujeme nejen občanům ČR, ale i smíšeným italsko-českým párům.
  • Zajistíme svatební obřady všech velikostí. Od malých svateb až po velké svatební hostiny.
  • Poradíme a pomůžeme vám s veškerou administrativou při vyřizování dokladů, které je třeba předložit před svatebním obřadem v Itálii, zajistímetlumočníka do českého jazyka během obřadu a dodáme Oddací list, platný pro registraci sňatku v České republice.

Snoubencům doporučujeme návštěvu svatebního místa několik měsíců předem. Setkají se s námi i se zástupcem cateringové společnosti nebo s majiteli usedlosti, kteří mají na starosti svatební hostinu. Prohlédnou si místo, získají představu o svém svatebním dnu a zároveň si udělají malou dovolenou v kouzelném Toskánsku v některé z našich usedlostí.

Svatba v Toskánsku? Žádný problém

Vyberte si místo z naší nabídky a pak už nechejte vše na nás. S týmem našich nejlepších profesionálů vám zorganizujeme  vše od malého romantického obřadu až po velkou hostinu. Postaráme se, abyste svůj velký den prožili nezapomenutelně a jedinečně.

Budu s vámi po celou dobu v každodenním písemném i telefonickém kontaktu a zajistím vše podle vašeho přání. Od hostiny na atraktivních místech, ubytování hostů, květinové výzdoby, fotografa, dort a na konec i svatební cestu.

Ve dnech vaší svatby budu osobně přítomná a postarám se o plynulý chod posledních příprav a celého svatebního dne.

Dejte mi vědět vaše přání a představy.

ZUZANA DE ROSA – rodačka z Ostravy, zakladatelka a provozovatelka cestovní agentury Prima1vera, která zprostředkovává zážitkové pobyty v Toskánsku. Svým klientům zajišťuje ubytování v typických toskánských usedlostech na venkově, na horách i u moře. Organizuje, exkurze, degustace či toskánské večeře pro skupiny a v současné době se stále více věnuje organizaci romantických svateb v Toskánsku.

 

Zuzana De Rosa

Provozovatelka agentury Prima1vera a Wedding planner v Toskánsku

www.svatba-v-toskansku.cz

email:

info@prima1vera.com

Tel. +39 3409111557

Komentáře