Již minulý měsíc přišla v rámci MBPFW předzvěst první výrazné české módní kolaborace. Zatímco adidas dělá již třetí projekt s Alexanderem Wangem a řetězce po celém světě využívají slávy a talentu významných domů, v našem rybníčku něco takového chybělo.

Footshop x LAFORMELA, 3490,- Kč

Footshop x LAFORMELA, 3490,- Kč

Konečně se ale spojil nekonvenční sneaker store Footshop a česká značka LAFORMELA.  Unisex kolekce PLACE FOR SPACE je viditelně LAFORMELA-ish. Nehraje si na něco, co není ale přesto nezamrzá v čase a „osvěžuje“ ji znatelný vliv Footshop filozofie.

Vesta, Footshop x LAFORMELA, 5590,- Kč

Vesta, Footshop x LAFORMELA, 5590,- Kč

Žijeme v době, kdy v běžné módě není místo na opulenci a nepraktičnost. Takové časy byly a rozhodně i přijdou, nicméně, nyní je nejpožadovanější dobrý look v kombinaci s pohodlností. Kalhoty na stavbu nebo rybaření se tak s trochou nadsázky stávají designérským kouskem.

Cílem kolaborace je jednoduše to, aby celá mladá generace lidí pochopila, že jakmile je něco od lokální značka, neznamená to nenositelnost nebo nedostupnost. LAFORMELA + Footshop je konečně počinem, který posune jak českou módu dál, tak ukáže všem, že nezáleží na cedulkách se značkou, ale na samotném kusu.

Footshop x LAFORMELA

Footshop x LAFORMELA

Celá limitovaná kolekce, kterou můžete pořídit nejen v kamenném obchodě, ale i online, je v post-soviet stylu a lehce evokuje praktičnost dělnické módy a vizuálně k ní odkazuje. Najdete v ní mikiny, trička, košile, vesty, kalhoty a doplňky.

Footshop x LAFORMELA, 1690,- Kč

Footshop x LAFORMELA, 1690,- Kč

Komentáře