Touha po věčném mládí již dávno není výsadní záležitostí žen. Po plastických operacích touží i muži, známí i neznámí, slavní i neslavní. Někdy se ovšem počet a intenzita zásahů chirurgů naprosto vymknou kontrole, a to se pak jeden nestačí divit. Máme pro vás několik naprosto odstrašujících případů.

Pro ženy jsou sexsymboly, pro muže neporazitelnými akčními hrdiny. Jenže jim to v poslední době trochu nevychází. Jak to?

FOTO: Seberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů

Seberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Marc McGrathSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Wayne NewtonSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Rupert EverettSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Vince NeilSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Howard Stern
Další fotky
Seberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Tom CruiseSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Simon CowellSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Rob LoweSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Ozzy OsbourneSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Lorenzo LamasSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - John TravoltaSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Christian SlaterSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Sylvester StalloneSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Jean-Claude Van DammeSeberte odvahu a prohlédněte si to nejhorší z plastické chirurgie slavných mužů - Mickey Rourke

Facelift, nové vlasy, plnější rty, zvednutí spadlých víček. Ne, proti těmto zákrokům vůbec nic nemáme, jen by měly dopadnout tak, k čemu jsou původně určeny. Tedy k tomu, aby po nich jedinec vypadal líp než předtím. A aby na obličeji působily naprosto přirozeně a nenápadně. Vlastně jako by se nestaly. To, co uvidíte v  galerii, se bohužel nepovedlo ani trochu. Vítejte v plastické freak show, v níž hlavní role hrají Mickey Rourke, John Travolta, Sylvester Stallone a další.

Jestliže toho bizáru ještě nemáte dost, zkuste některou z neobvyklých seznamek.

Martin Hradecký

 

Komentáře