Společnost Lenovo uvádí na trh nové přírůstky napříč portfoliem notebooků, vícepolohových zařízení, All-in-One počítačů i monitorů. Novinky se týkají herní série Lenovo Legion určené pro pokročilé i začínající hráče, kteří se mohou těšit na vylepšenou klávesnici, delší životnost baterie či inovativní chlazení Coldfront 2.0.

Pro příznivce vícepolohových zařízení si Lenovo přichystalo Lenovo Yoga Duet 7i 1 a IdeaPad Duet 3i 1 , které díky své funkčnosti naleznou využití při studiu, práci nebo cestě na dovolenou. Nechybí ani klasické stolní vybavení v podobě All-in-One počítačů AIO 3 a AIO 5 a série nových monitorů.

Sen hráčů: stylová série Lenovo Legion

Letošní vlajková loď herního portfolia Lenovo Legion 7i je ideální pro vášnivé hráče, kteří rádi soutěží. Notebook je jako stvořený pro nejrůznější vizuální efekty a detaily díky svému 15palcovému Full HD displeji (1920 x 1080). Nenápadné celokovové šasi ukrývá procesor až 10. generace Intel Core i9 H-Series, dostatek úložného prostoru i operační paměti. Notebook zvládne bez problému jakýkoliv multitasking, streaming nebo tvůrčí činnost. Plynulé hraní nejnovějších titulů pak zajistí grafika NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER GPU s Max-Q designem.

Nezapomnělo se ani na klávesnici, které nejen při hraní přikládá důležitost mnoho uživatelů. Optimalizovaná klávesnice Lenovo Legion TrueStrike zaručuje 100% anti-ghosting a odezvu v milisekundách.

Inovativní chlazení

Nejlehčí a nejtenčí verze prémiového notebooku Lenovo Legion Y740Si s pouhými 1,7 kg může zaručit extra výkon, a to díky inovativnímu chlazení Coldfront 2.0 s integrovanou 1,6mm odpařovací komorou (Vapor Chamber) a sadou teplotních senzorů. Pro lepší a rychlejší cirkulaci vzduchu disponuje notebook duálním systémem ventilátorů a čtyřmi odvodovými kanály.

 

Stylový a výkonný společník

Lenovo Legion 5 nabízí uživatelům jako první notebook společnosti Lenovo využití mobilního procesoru AMD Ryzen 4000 H-Series. Lenovo Legion 5 i Lenovo Legion 5i jsou dostupné v 15 a 17palcové verzi s klávesnicí Lenovo Legion TrueStrike a volitelným 4zónovým RGB podsvícením klávesnice.

Stolní sérii počítačů rozšiřuje Lenovo Legion Tower 5i 1 , který je vhodný pro náročné hráče vyžadující výkonné domácí zařízení pro bitvy. Tento model disponuje chladícím systémem Coldfront 2.0 s vylepšeným chladičem CPU o výkonu 150 wattů a většími ventilátory pro lepší cirkulaci vzduchu po celé 28litrové skříni. Tiché chladící řešení je součástí komplexního vnitřního hardwaru a softwaru a zaručuje nižší teplotu systému.

Pro náročné studenty i na dovolenou: Lenovo Yoga Duet 7i a IdeaPad Duet 3i

Pro prémiové a přenosné zařízení bez zbytečných kil navíc není třeba chodit daleko. Lenovo Yoga Duet 7i1 je jedním z úplně prvních zařízení Yoga s odnímatelnou podsvícenou klávesnicí. Díky přídavnému stojánku si uživatel zařízení libovolně přizpůsobí do různých poloh – jako tablet, notebook nebo pro kreslení s E-color perem. Pero je vybaveno chytrým senzorem, které umožňuje snímat barvu z manuálu či jiných skutečných objektů a usnadňuje tak práci s grafickými programy.

Uživatele při práci vždy podrží výkonný procesor Intel CoreTM i7 10. generace a připojí se v podstatě odkudkoliv díky podpoře Intel® Wi-Fi 6 (Gig+)2 nebo připojení přes LTE/4G3. Milovníky filmů a seriálu rozhodně nezklame baterka s až 10,8hodinovou výdrží a systémy Dolby AudioTM a Dolby VisionTM.

Lenovo IdeaPad Duet 3i1 je zařízení 2v1, které stojí za zvážení jako spolucestující na dovolenou nebo jen jako parťák u bazénu. S pouhou váhou 0,86 kg a praktickou velikostí se perfektně hodí pro studenty a uživatele, kteří jsou neustále v pohybu a potřebují cestovat na lehko.

Zařízení je kompatibilní se všemi běžnými školními programy a drží díky své konvertibilitě prvenství mezi počítači IdeaPad. Poznámky si uživatelé jednoduše zapíší v pohodlí jakékoliv pozice díky odnímatelné klávesnici s Bluetooth (5.0), stojánkem a digitálním perem. Zařízení ukrývá procesor poháněný Intel Pentium® s grafikou Intel, Windows, Wi-Fi kompatibilitu a systém Dolby Audio a zkrátka zajistí plynulý chod všech aplikací bez přerušování.

Petr Starý

Komentáře