Zakladatel legendárního amerického pánského časopisu Playboy Hugh Hefner zemřel vloni v září. Za úctyhodných 91 let svého života stihl vybudovat mediální impérium, které po desetiletí ovlivňovalo společenský život, bouralo konvence a ze spousty „holek od vedle“ vytvořilo světoznámé celebrity.

Hefner svého vlivu dokázal náležitě využít a jak sám řekl už v roce 1967, v rozhovoru pro magazín Times, jeho život byl dospělou verzí chlapeckého snu a jeden velký mejdan. Ze svých tří manželství po sobě zanechal čtyři děti – jednu dceru a tři syny, ale ve stopách svého otce pokračuje pouze nejmladší z nich, 26letý Cooper Hefner.

FOTO: Život dědice Playboye Coopera Hefnera

Život dědice Playboye Coopera Hefnera - hef1Život dědice Playboye Coopera Hefnera - hefner2Život dědice Playboye Coopera Hefnera - hefner3Život dědice Playboye Coopera Hefnera - hefner4Život dědice Playboye Coopera Hefnera - hefner5
Další fotky
Život dědice Playboye Coopera Hefnera - hefner6Život dědice Playboye Coopera Hefnera - hefner7Život dědice Playboye Coopera Hefnera - hefner8Život dědice Playboye Coopera Hefnera - hefner10

Cooper Hefner toho za svůj krátký život stihnul už poměrně dost. Pro Playboy začal pracovat ještě jako student kalifornské Chapman University a v létě 2016 se stal jeho kreativním ředitelem. Ve stejném roce založil mediální startup Hop (Hefner Operations & Productions), který se soustředil na obsah sociálních sítí pro mileniány.

Na svého otce byl vždy hrdý.

Na svého otce byl vždy hrdý.

V únoru 2017 se po roční přestávce zasloužil o návrat nahoty na stránky magazínu, což jistě ocenila většina čtenářů. Cooper zákaz od začátku kritizoval a upozorňoval na to, že problém nespočívá v nahotě samotné, ale ve způsobu, jakým je prezentována. Hned v březnovém čísle vyšel Playboy s polonahou modelkou na obálce a s titulkem „Naked is normal.“ Za dobu jeho působení v časopise vzrostly tržby meziročně až o 39% procent a nyní, po smrti otce je jasné, že ani on nepřišel v dědickém řízení zkrátka. Minimálně tomu napovídá jeho Instagramový účet.

Adrian Amiridis

A zde se podívejte, v jakém skromném příbytku žije Bill Gates.

Komentáře