Ještě stále ministr zdravotnictví Roman Prymula vystoupil v rámci nových opatření vlády, které budou platit od středy. Mezi nová pravidla platí například vycházení ven po deváté hodině večerní, a to především v oblasti Vyšehradu a především v okolí restaurace Rio. Prymula zdůraznil, že zákaz pracovat mají i bulvární fotografové.

Nové zákazy jsou tu!

Podle nových nařízení naší vlády budou mít ministr zdravotnictví Roman Prymula i Jaroslav Faltýnek konečně klid na to, aby mohli po nocích společně navštěvovat hospody a restaurace po celé Praze bez toho, aby je někdo fotil a ničil jim pozitivní mediální obraz mezi potenciálními voliči i hejtry.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Od středy 28. října totiž platí zákaz vycházení v době od 21 hodin až do 4:59. V překladu to znamená, že lidé nebudou muset chodit po večer s fotoaparátem v ruce, aby přistihli svého oblíbeného politika, jak vychází z hospody bez roušky.

„A bulvární fotografové nebudou mít co žrát,“ okomentoval celou situaci muž, který venčil svého psa necelých 500 metrů od svého bydliště. Na zastávce se nám podařilo přistihnout muže, který jel z práce domů, který nám k celé situaci sdělil jen, že se nám chce Prymula určitě pomstít za to, že ho Češi zdiskreditovali v médiích.

Celý článek je samozřejmě nesmysl, který byste neměli šířit ani lajkovat. Zároveň nás mnoho opatření čeká, takže se připravte na temné časy.

Ferrari Lakatoš

Komentáře