Viber, jedna z předních komunikačních aplikací na světě, uvádí novou funkci nazvanou Create a Sticker, která uživatelům umožňuje snadno zapojit vlastní kreativitu a vytvářet tak jejich unikátní samolepky.

Aplikace Viber je známá tím, že nabízí uživatelům velké množství samolepek, které mohou posílat a vyjadřovat tak své pocity nebo se prostě jen dobře bavit. V loňském roce si její uživatelé poslali vice než 30 miliard samolepek. Nyní Viber umožňuje vytváření vlastních samolepek, které uživatelům umožní ještě lépe vyjádřit to, co se odehrává v jejich životech. Mohou si tak vytvořit samolepky, které přátelům ukáží, jak se cítí, vyjádří osobnosti členů v určité skupině, představí nové štěňátko nebo upoutají na nadcházející velkou akci.

Uživatelé mohou vytvářet sady až 24 samolepek. Stačí otevřít funkci sticer creator v obchodě s nálepkami nebo z odkazu na samolepky v jakémkoliv chatu. Mohou také vyfotit, co je zaujalo a rovnou fotografii přetvořit v samolepku.

Funkce sticker creator umožňuje: 

  • Upravit tvar samolepek: s fotkami se dá libovolně hýbat, otáčet je, zaostřovat nebo vymazat pozadí s pomocí magické hůlky

 

  • Dekorovat samolepky: aplikace umožňuje samolepky libovolně dekorovat a dotvářet, přidávat texty, další samolepky, emotikony 

Uživatelé mají také možnost zvolit si, jestli samolepky použijí pouze pro svojí vlastní komunikaci nebo jestli umožní jejich užití také dalším lidem. Stačí zvolit si, jestli je sada samolepek soukromá nebo veřejná. V případě, že veřejné samolepky budou porušovat pravidla komunikace na Viberu, budou odstraněny. 

Vytváření vlastních samolepek bude již v nadcházejících dnech možné na telefonech Android v Google Play Store a brzy to umožní I IOS a Viber Desktop.

O platformě Rakuten Viber

V Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud jsou. Naše celosvětová uživatelská základna má přístup k řadě funkcí, jako jsou individuální rozhovory, videohovory, skupinové zasílání zpráv, novinky a diskuze se svými oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajišťujeme bezpečné a svobodné prostředí pro sdílení svých emocí.

Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Jedná se o oficiální komunikační kanál týmu FC Barcelona a oficiálního partnera pro rychlé zasílání zpráv a volání týmu Golden State Warriors.

Připojte se k Viber ještě dnes a užijte si nejlepší komunikační zážitek na světě!

Nejnovější informace o aplikaci Viber jsou pro vás vždy připraveny v oficiální komunitě Viber Czech Republic. Zde se dozvíte novinky o nástrojích v naší aplikace a můžete se také zúčastnit zajímavých anket. 

Zajímají vás další informace o Rakuten Viber? Naleznete je zde brand center

 

Komentáře