Celý národ dnes večer marně čekal na projev ministra zdravotnictví Romana Prymuly. Bohužel však marně, protože to z minuty na minutu zrušil, takže se lidé nic nedozvěděli. Mezi ministry se prý proslýchá, že ke svačině měl třšsně s mlékem, takže je velmi pravděpodobné, že se zasekl na toaletě.

Za vše prý mohou třešně

Celá Česká republika a napětím čekala na projev ministra zdravotnictví Romana Prymuly, ale bohužel se nakonec neodehrál. Důvody nikdo nezná, nicméně redakci České sody se podařilo zjistit, že pan Prymula nezkušeně jedl třešně, které zapíjel čerstvým mlékem. Této amatérské chyby se doputil, takže je velmi pravděpodobné, že se „zasekl“ na pánských toaletách.

Oheň vynalezl černoch, potvrdili brněnští vědci

„Zahlédl jsem pana ministra, jak běží z kanceláře jamajským sprintem směrem na toaletu. Běžel tak rychle, že mu dokonce z kapsy vypadla náhradní rouška,“ sdělil nám jeden z poslanců, který si nepřál být jmenován. Nikdo jinýho pana Prymulu od té doby bohužel neviděl, takže nevíme, jak to doopravdy bylo. Jisté však je, že se projev odložil a nikdo neví, kdy proběhne.

Samozřejmě, že se jedná o hloupý vtip, kterému se raději ani nesmějte, protože byste se mohli nakazit covidem.

Ferrari Lakatoš

Komentáře