Pravidelné placení nájmu udělá čáru přes rozpočet téměř každému. Výše nájmu se sice liší město od města, nicméně ve většině případů vám sežere skoro polovinu z vaší tvrdě vydělané výplaty! A pokud jste na dávkách, je díra do rozpočtu ještě větší! Jestli vás už nebaví platit astronomické částky za nájem, přestěhujte se do mamahotelu! V něm je bydlení zadarmo a ještě vám v něm uvaří, vyperou a uklidí.

Bydlení s mámou čítá nespočet velkých výhod. Představte si, že máte celou výplatu, popřípadě celé sociální dávky jen pro sebe! Mámě nemusíte přispívat na nájem, nechá vás u sebe bydlet zadarmo. A ještě vám bude vařit, uklízet a prát. A to všechno za svoje peníze! Vy neutratíte ani halíř!

Samozřejmě nesmíme zapomínat na to, že si pak můžete kupovat drahé věci, na které byste normálně neměli. Samozřejmě si ty věci nekoupíte za plnou cenu, ale na splátky. Kupříkladu takový iPhone nebo dvojková Fabie. Za ušetřené penízky si můžete dovolit spoustu věcí na splátky a budete tak mezi lidmi za borce.

7 zajímavých typů lidí, které potkáte ve městě dopoledne, zatímco jsou slušní lidé v práci

Takových možností, které se vám otevřou, když se zbavíte přebytečných výdajů… Žádné platby za nájem, jídlo, energie, internet atd. Všechno vám zůstane! Každý měsíc tak budete mít několik tisíc, které budete moct investovat do automatu, alkoholu a cigaret. Navíc, máma vždycky půjčí. Jakmile všechny peníze prohrajete, máma vás založí a můžete hrát dál až do další výplaty!

Přehodnoťte tedy svoje priority. Chcete se radši postavit na vlastní nohy, nebo je pro vás lepší nechat se živit mámou a hrát automaty? Odpověď je doufám pro většinu z vás jasná.

Svět neúspěchu

5 diamantových tipů, jak se můžete vyhnout splácení půjčky

Komentáře