Dnešní doba je rychlá, technická a zábavná. Každý může být úspěšný, ale máme to jen ve svých vlastních rukou. Soustřeďte se na svůj cíl. Věnujte se tomu, co je pro vás důležité a co vás baví, a spolehněte se na moderní technologie.

Internet věcí už není jen zaklínadlo redakčních geeků na technokratických serverech. Podle posledního průzkumu využívá minimálně jedno chytré zařízení doma 8,5 % Čechů. Robotické vysavače, chytré vytápění nebo osvětlení domovů ovládané na dálku, ale také online ledničky, pračky a další spotřebiče. Zrovna u praček by jeden čekal, že kromě integrace se sušičkami nepřišly za poslední dekádu s žádnou novinkou. Dáte do nich prádlo, nastavíte to správné zaklínadlo a ony vyperou. Není to ale tak docela pravda, jak se lze přesvědčit u výrobků značky Siemens.

Život totiž pulzuje stále rychleji. Plýtvání časem a čekání se stává tabu i v domácnostech. Neztrácejte zbytečně čas. Spolehněte se na spotřebiče, které vám ho ušetří. Moderní pračky se dokonale postarají o vaše prádlo i za pouhou hodinu, nebo dokonce za 15 minut, pokud je jen mírně špinavé. Můžete si jít mezí tím třeba zaběhat a až se vrátíte, bude hotovo. Ani nad správným nastavením už nemusíte přemýšlet. Věnujte se raději tomu, jaký bude váš den a čeho chcete dosáhnout. Praní za vás vyřeší automatické systémy dávkování pracího prostředku a automatické programy.

Chcete mít vždy vše plně pod kontrolou? Seznamte se s inteligentními spotřebiči s technologií Home Connect, které můžete kontrolovat a ovládat pomocí aplikace v mobilním telefonu nebo tabletu. S hlasovými asistenty, jako je například Alexa od Amazonu, nyní dokonce i pomocí hlasových povelů, nebo chytrých hodinek. Díky technologii Home Connect spolu mohou navíc pračky a sušičky komunikovat a předávat si informace, aby vám ušetřily ještě více času a starostí.

Odteď se domácí práce přizpůsobí vašemu dennímu režimu, ne naopak. Jednoduše rozhodněte, kdy má být prádlo vyprané a pračka podle toho přizpůsobí start programu. Navíc vám přijde zpráva v okamžiku, kdy je prádlo vyprané. Nemusíte tak nic kontrolovat. A vlastně ani nastavovat, protože s Easy Start Assistant pračka Siemens vždy zvolí ten správný program. Jednoduchá a intuitivní metoda založená na několika klíčových faktorech, jako je barva prádla, typ látky a stupeň zašpinění.

Stejně chytré jsou u značky Siemens i sušičky. Za velkým úspěchem stojí malé detaily. Představte si, že už byste se už nemuseli zdržovat údržbou sušičky, která by si ale zachovala vysoký výkon a nízkou spotřebu. Jak je to možné? Moderní sušičky Siemens se samy čistí během každého cyklu sušení, můžete se na ně vždy plně spolehnout a zaměřit se na to, co je pro vás opravdu důležité.

Pračka, co zvládne vyprat za čtvrt hodiny, odstranit skvrny z límečků, sama poznat množství a druh tkanin a to, jak moc je prádlo špinavé? Pro maminky z devadesátek dokonalé sci-fi, ale pro nás realita vzdálená několik kliků v aplikaci. Internet věcí udělá z každé domácnosti spokojené místo k žití. Začněte přemýšlet nad tím, jak tenhle upgrade provést. Že by vánoční dárek nebo novoroční předsevzetí?

Komentáře