Ani ne dva týdny po Novém roce, a už vyšli první Muži v Česku 2018. Žádejte v trafikách Relay, Geco, supermarketech Tesco a dalších prodejnách tisku. Nebo ihned předplácejte ZDE.

Stojí a jsou vtipní

Vyjde maník na prázdné pódium, deset minut mluví a publikum se zmítá smíchy. Nebo taky ne. Stand-up komik je  novodobý gladiátor, vydaný na milost a nemilost publika. A to znamená naprosté nasazení a rozhodně žádné servítky. Ostatně zajděte na stand-up sami: uslyšíte věci, které se možná sami stydíte přiznat. A sdružení Underground Company v žánru patří k nejlepším u nás.

Okázalý bavorák

Chytré hlavy se v Mnichově daly dohromady a vymyslely hybridní sportovní vůz BMW i8. Zadní nápravu pohání benzínový 1,5litrový tříválec s výkonem 231 koní, přední nápravu elektromotor s výkonem 131 koní.

Bílé opojení

Sladký život a skluzný pohyb v lyžařských horských resortech si vyžaduje i vhodné oblečení. Muži v Česku nabízejí pár typů, jak radost ze sněhu pojmout z módní stránky.

Topol vyčnívá

Rozhodný politik, který sice občas narazí, ale neuhne. Chlap, který drží slovo. Mirek Topolánek.

UK metropole

Navštivte město, které má ve znaku archanděla Michaela s plamenným mečem, a zjistěte, v čem je Ukrajina napřed. V navigaci po Kyjevu vám pomůže náš zasvěcený průvodce.

Kowalski, Kurtz, Corleone

Tramvaj do stanice touha, Apokalypsa, Kmotr, Posledního tango v Paříži, Superman, Vzpoura na Bounty či Don Juan DeMarco. To jsou filmy, v nichž navždy září hvězda se záměrně nedbalým hlasovým projevem – Marlon Brando.

Boxer-ilustrátor

Vladimír  Strejček, zakladatel ilustrátorského studia DRAWetc hovoří o boxu i malování, a jakou roli v jeho práci hrají prsy, zadky, penisy, žíly a šlachy a jejich vzájemné proplétání.

Časopis Muži v Česku předplácejte ZDE.

 

Komentáře