V severovýchodní Indii se udál bizarní případ.

Dle informací deníku Gulf Today se totiž dva muži vsadili, že jeden z nich, 42 letý Subhash Jadav dokáže sníst najednou 50 vajec. Subhash byl navíc motivován sázkou, která by mu v případě zvládnutí výzvy vydělala v přepočtu zhruba 600 korun. Jak ale uvedla také indická policie, toto překonávání sebe sama jej stálo život.

Subhash zvládl sníst 41 vajec, když se chystal na 42. najednou zkolaboval a upadl do bezvědomí. Okamžitě byl odvezen do nejbližší nemocnice, kde však po pár hodinách zemřel. Důvodem bylo údajně přejedení se a následné selhání trávicího systému. Rodina situaci nijak nekomentovala. Pro fanoušky nesmyslných sázek a „mistrovství“ v snězení co nejvíce hamburgerů, hot dogů, knedlíků a kdo ví, čeho ještě, by tento případ měl být výstrahou.

FOTO: Takto to vypadá na soutěžích v „pojídání“

Takto to vypadá na soutěžích v „pojídání“ - gale1Takto to vypadá na soutěžích v „pojídání“ - gale4Takto to vypadá na soutěžích v „pojídání“ - gale3Takto to vypadá na soutěžích v „pojídání“ - gale5Takto to vypadá na soutěžích v „pojídání“ - gale2

Michal Sobol

Komentáře