Ke kurióznímu případu došlo v americkém Utahu, kde jeden nejmenovaný muž ve frontě před kavárnou neznámou osobu oslovil jako ženu. Zeptal se jí totiž na to, jestli neví, kolik je hodin. Udělal však chybu, když na konec věty dodal oslovení „slečno“. To se nebinární osobu, která slyší na obojetné jméno Alex, dotklo takovým způsobem, že zavolala policii. Muž byl nakonec odsouzen za urážku na cti.

Nesprávné oslovení ve frontě

Až 10 let ve vězení může strávit čtyřicetiletý Američan bílé pleti, který se opovážil ve frontě na kávu oslovit nebinární osobu jako ženu. Experti z genderových studií tuto urážku považují za nepřiměřenou a uvažují o tom, že by celý tento incident popohnali až k Ústavnímu soudu. Celá Amerika nyní v tento předvánoční čas žije touto události a někteří ji dokonce přirovnávají ke stejnému „boomu“ jako u Black Lives Matter.

FOTO: 8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře

8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - 1078383-4995128 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - clovekvtisni8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - eu – europa.eu8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - romea logo8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - wikipedia osf – soros
Další fotky
8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - n8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - roz8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - top

„Nějak tomu celému nerozumím. V jedné ruce jsem měl nákup a v druhé kávu, takže jsem se nemohl podívat na hodinky. Chtěl jsem zjistit čas, abych věděl, kdy pojedu autobusem domů, a proto jsem oslovil osobu za mnou, od které jsem chtěl zjistit čas. A tak jsem jí oslovil jako slečnu, protože vypadala jako mladá žena. Ona bohužel začala šílet a řvát, že není žádná slečna, ale nebinární osoba, což v překladu znamená, že se necítí ani jako žena ani jako muž. Pak zavolala policii, která mě v poutech odvezla na stanici, kde jsem strávil 24 hodin,“ povyprávěl čerstvě obviněný Američan časopisu No Time.

Po propuštění z cely předběžného zadržení se muž dozvěděl, že ho čeká soud v rámci, kterého by si za urážku na cti mohl odsedět až 10 let ve vězení, a to navíc v nejpřísnějším režimu. „Doba bílého heterosexuálního muže je pryč. Lidé by si neměli myslet, že existují pouze 2 pohlaví, protože ve skutečnosti jich je skoro sto a tento týden jsme vymysleli další dvě, teda dva, vlastně 2,“ prozradila nám přední expertka na genderová studia v Česku.

Obviněný muž samozřejmě netuší, co udělal špatného, a když se na to zeptal, tak se dozvěděl, že je muž minulého století, který by neměl mít žádnou možnost se na veřejnosti vyjadřovat. Následně byl na internetu obviněn z toho, že fandí Trikolóře a byl zařazen do stejné kategorie společně s Markem Ebenem a Radimem Uzlem.

Celý tento „článek“ je samozřejmě jen hromada nesmyslů a našim jediným cílem bylo, abyste klikli na odkaz. Děkujeme.

Ferrari Lakatoš

Komentáře