Zapomeňte na sandále a ponožky v nich. Je tu další módní mor. Crocsy. Jsou pohodlné, barevné. A hnusné.

S kytičkou i bez, s proužkem, puntíkaté nebo prostě jen růžové. Hodí se přeci na pláž, do města, na procházku, do práce, do letadla i do autobusu. Velmi oblíbené jsou například mezi hokejisty. Tahle buranská bota patří k tomuto sportu stejně jako nezaměnitelný smrad linoucí se z hokejové kabiny. Crocsy jsou boty na zahradu nebo terasu a nikdy by neměly opustit domácí prostředí. 

@Matesola, známý food blogger, vtipný glosátor a marketingový gastro mág, je například fascinován tím, kolik Crosců je k vidění na nohou číšníků a servírek. Takže druhou skupinou milující Crocsy jsou pracovníci gastro průmyslu. A třetí velkou skupinu představují celé rodiny, často velmi hlučné, často přijíždějící do Prahy z daleka a často s celým ansáblem podobně smýšlejících kamarádů, jejichž cílem je některý z českých muzikálů.crocsy 2

Chcete se stát nejvíc Crocs idiotem? Kupte si tento model.

První Crocsy spatřily světlo světa v roce 2002 a od té doby se z nich stal hit. Nechápu proč, ale svět byl prostě obohacen o tento vylisovaný kus gumy. Na internetu existuje celá řada lidí se stejným názorem, jako mám já. Například blog I hate Crocs dot com, kde najdete i video ze zapalování nebo stříhání této věci nápadně připomínající botu. Můžete se také přihlásit do Facebook skupiny I hate Crocs a řady dalších. Croscy jsou pohodlné, ale kdo si je vezme místo bot do města, práce či školy, je prostě mimoň. Kamarádi hokejisté, zvláště pak z Pardubic a Košic, omlouvám se vám, ale musel jsem to napsat.

Jakub Lohniský

Seznamte se, dvojitý límec. Rakovinotvorný nepřítel stylu

Komentáře