Vsadíme se s vámi, o co chcete, že tohle jste ještě neviděli. Lidé jsou různí, mají různé nápady a do práce cestují různými dopravními prostředky. Vlastním autem, metrem, taxíkem. Náš dnešní „hrdina“ zvolil hodně nečekaný ranní transport. Jak to dopadlo?   

Dvaatřicetiletý Newyorčan Scott se opravdu nebojí. Minulý týden se jedno ráno oblékl do obleku a připravoval se na důležitou obchodní schůzku. Jenže pak si najednou uvědomil, že platit vysoké mýtné za vjezd do centra metropole se mu fakt nechce. A protože miluje vodní sporty a je na ně dobře vybaven, vytáhl z přístěnku paddleboard, pádlo a nebojácně vyrazil ke břehu řeky Hudson, kterou se toho rána rozhodl zdolat.

FOTO: Breaking News: Na Hudsonu spatřen muž na paddleboardu!

Breaking News: Na Hudsonu spatřen muž na paddleboardu! - 1_na-ceste-k-hudsonuBreaking News: Na Hudsonu spatřen muž na paddleboardu! - hudson paddleboarder in suitBreaking News: Na Hudsonu spatřen muž na paddleboardu! - 3_kulisy-i-pocasi-byly-toho-dne-dramatickeBreaking News: Na Hudsonu spatřen muž na paddleboardu! - 4_na-vodaky-nejsou-na-hudsonu-zvykliBreaking News: Na Hudsonu spatřen muž na paddleboardu! - 5_zaber-z-televiznich-zprav
Další fotky
Breaking News: Na Hudsonu spatřen muž na paddleboardu! - 6_dokazal-to

Jenže toho rána bylo bohužel hnusně, takže komik Scott Holt musel bojovat s větrem i vlnami. A samozřejmě čelil i zvýšené pozornosti říční policie. Když se po 30 minutách konečně dostal na druhý břeh, policisté ho už vyhlíželi a Scott musel vysvětlovat. Naštěstí všechno dobře dopadlo a komik se na pracovní schůzku dostavil včas. A suchou nohou, což je vlastně k povětrnostním podmínkám, které ten den panovaly, dost obdivuhodné. Navíc v obleku a s kufříkem v ruce.

Baví nás, že stále existuje někdo, kdo má odvahu vtipně a nápaditě bojovat se systémem. Kdyby byl u toho Zeman, co by udělal? Spálil by Holtovi paddleboard i s pádlem? Nebo by upálil rovnou Holta, protože se vtipně vzepřel placení mýta?

A protože žijeme v digitálním světě, který všechno sdílí, podívejte se na video z dobrodružné plavby:

Martin Hradecký

A zde se můžete podívat, jak nosit obleky a neumřít přitom horkem.

Komentáře