Důkaz, že všechno je lepší, když z toho sundáte logo nebo vzor.

Do sportovních bot je dobré investovat, protože třeba oproti Zátopkovi máme více možností a běhání nemusí být tak náročné. Všichni ale taky víme, jak snadno se zničí. Jestliže chcete chodit do posilovny ještě stylověji, Vuitton uvedl první sportovní boty. Jmenují se Vuitton New Runner a budou stát za každý halíř.

Někdo by mohl říct, že se podobají botám od adidas a mnoha dalších značek. Což je irelevantní, protože bílé sneakers dělají všichni skoro stejně a taky to nikdo nekomentuje. Nicméně, zpět k LV, rozdíl je v kvalitě. Tkanina, ze které jsou boty ušité, se vyrábí v Itálii a je kombinací několika druhů vláken. Ta zajišťují prodyšnost, pohodlnost a udržitelnost. Stélka je z pružného umělého materiálu, ohne se přesně podle potřeby nohy a neomezuje pohyb.

Co se log a monogramu týče, Vuitton to udělal moc dobře. Na jazyku je trojité V a na zadní straně bot je jediné, minimalisticky vyvedené V, které trochu evokuje znak Wonder Woman. A nikdo stejně nepředpokládá, že budou nošeny na sport. Hlavní je, že vypadají dobře.

K dostání budou online a ve vybraných buticích po celém světě.

Komentáře