Huawei flagship store ve Vídni nabízí výjimečný zážitek z nakupování a přináší inovativní produkty a technologie od společnosti Huawei.

Chytré telefony, bezdrátová zařízení, audio produkty, tablety, notebooky, monitory nebo inteligentní zařízení do domácnosti: inovativní technologie najdou nový domov v prvním Huawei flagship store v samém srdci Vídně. Uprostřed nejrušnější obchodní ulice ve Vídni, Kärntner Straße, nabízí Huawei flagship store interaktivní zážitek z nakupování ve velkorysém prostoru: šest set metrů čtverečních, pět pater a z toho tři věnována výlučně zákazníkům. Prostory jsou rozděleny hned do několika částí a nabízí poradenství, prodejnu, experience zónu, vzdělání, servis a prezentaci nejnovějších výrobku společnosti Huawei. Flagship store byl slavnostně otevřen 20. října. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 10 do 20, v sobotu od 10 do 18.

„V Huawei neustále pracujeme na posílení našich vztahů se zákazníky po celém světě a na tom, jak usnadnit a vylepšit jejich každodenní život pomocí našich nejnovějších digitálních technologiích,“ řekl Derek Yu, prezident Huawei Consumer Business Group pro centrální a východní Evropu, severské země a Kanadu. „Kromě technologického pokroku přítomného v našich inovativních produktech nabízíme fanouškům a uživatelům Huawei prvotřídní zážitek z nakupování v našich vlajkových obchodech Huawei po celém světě a nyní také v Rakousku.“

Od chytrého telefonu po chytrou domácnost, vše pod jednou střechou

Nový Huawei flagship store vybízí zákazníky, aby si na vlastní kůži vyzkoušeli kvalitu a rozmanitost produktů Huawei. „S otevřením nového flagship store ve Vídni přinášíme naše inovativní technologie přímo do srdce Evropy. Otevření nového obchodu je také znakem našich dlouhodobých investic v oblasti a našeho cíle posílit propojení s evropským a rakouským trhem,“ řekl Jason Jiang, generální ředitel pro Huawei CBG Rakousko „Společnost Huawei využívá sílu digitálních řešení a technologických inovací ke zlepšení a zjednodušení života zákazníků. S naší prodejnou umístěnou přímo v centru Vídně můžeme nyní ještě lépe reagovat na individuální potřeby a přání Rakušanů a tím dále zlepšovat naše služby a produkty,” dodal.

Ve vstupní části obchodu představuje Huawei produktové highlighty, jako například Huawei P40 nebo Huawei Mate 40 Pro, stejně jako nejnovější bezdrátová sluchátka. V obchodě najdete také novinky z řad notebooků řady Huawei MateBook stejně tak jako špičkový monitor Huawei MateView GT. Zákazníci také mohou na digitální obrazovce vybírat ciferníky, která představují nespočet možností přizpůsobení řady chytrých hodinek Huawei podle vkusu a potřeb každého uživatele.

Zážitek z chytrého domu budoucnosti

V suterénu nového vlajkového obchodu Huawei najdou zákazníci svět chytré domácnosti. Od chytré kuchyně přes inteligentní obývací pokoj až po běžecký pás; v interaktivním prostoru mohou zákazníci odhalit možnosti automatizované domácnosti a vyzkoušet si domov budoucnosti. Mohou si sami vyzkoušet ovládání prostřednictvím tabletu a na vlastní kůži si tak vyzkoušet bezproblémové ovládání vlastního operačního systému Huawei HarmonyOS napříč zařízeními. Interakce všech zařízení v tomto systému umožňuje bezproblémové propojení uživatelského prostředí, což podtrhuje sílu a vizi budoucnosti systému HarmonyOS.

Perfektní servis a speciální akce

V horním patře prodejny se nachází servisní zóna Huawei, kde mohou zákazníci řešit problémy týkající se konkrétních zařízení. Protože služby a spokojenost zákazníků jsou pro Huawei velmi důležité, nabízí technologická společnost svým uživatelům vždy speciální servisní akce. Měsíční servisní dny Huawei nabízejí různé slevy na opravy, včetně bezplatných ochranných krytů obrazovky a výměn ušních koncovek pro sluchátka do uší. Pokud jsou náhradní díly na skladě, jsou opravy provedeny ještě týž den. Po opravě je zařízení vyčištěno a vydezinfikováno podle přísných specifikací a profesionálním personálem. V čekárně, která vybízí zákazníky k posezení, je nabízena káva a voda v tradičním vídeňském stylu. Pokud by oprava trvala déle, bude vám přístroj bezplatně zapůjčen.

Technické inovace v přirozeném prostředí

Zatímco produkty Huawei jsou známé svým vysoce kvalitním designem, zážitek z nakupování ve vlajkové prodejně Huawei na adrese Kärntner Straße 27 si v ničem nezadá s produktem. Písmeno „H“ diskrétně prochází celou prodejnou, od fasády až po podlahu – stejně jako ve všech pobočkách Huawei Flagship Store v Evropě, a nabízí tak zákazníkům pocit známosti bez ohledu na místo. Interiér vídeňské prodejny Huawei Flagship Store byl inspirován přírodou a životním prostředím. Lustr připomínající vodopád vizuálně propojuje dvě patra a je doplněn uceleným konceptem rostlin, které symbolizují spojení s přírodou.

V novém Huawei flagship store ve Vídni je k dispozici tým kolem 20 lidí z více než sedmi zemí, aby představil mezinárodním zákazníkům technologické inovace společnosti Huawei ve více než deseti jazycích. Společnost Huawei zajistila, že se návštěvníci z celého světa budou v obchodě cítit jako doma a budou potěšeni vynikající službou.

Z Šen-čenu do Vídně: globální zážitek z vlajkové prodejny Huawei

S cílem nabídnout zákazníkům Huawei co nejlepší zážitek z nakupování a služeb se společnost Huawei snaží vybudovat globální maloobchodní systém pro přímý prodej a od otevření prvního Huawei Flagship Store v Šen-čenu v září 2019 rozšiřuje svou nabídku špičkových maloobchodních prodejen; do konce roku 2020 měla společnost Huawei téměř 60 000 maloobchodních prodejen, výstavních zón a prodejních pultů po celém světě, včetně více než 5 000 Huawei Experience Stores. Kromě Huawei Flagship Stores v čínských městech, jako je Šanghaj a Čcheng-tu, lze nyní nové zážitkové prodejny Huawei najít také v některých nejživějších evropských městech, jako je Berlín, Barcelona, Paříž a Londýn. Otevřením Huawei Flagship Store v centru Vídně dorazil do střední Evropy zážitek Huawei, který kombinuje klasický a elegantní vídeňský styl s nejnovějšími technologickými inovacemi.

Komentáře