Když si důchodkyně Nora Christensenová chtěla vystřelit ze svého manžela Eliase, se kterým nedávno oslavili diamantovou svatbu, nejspíš neměla ani tušení, jaké zdrcující následky s sebou nevinný žert ponese. Její manžel situaci naprosto neustál a drobnou dámu napadl propiskou.

K násilnému činu došlo včera v odpoledních hodinách jen několik kilometrů od Osla, hlavního města Norska. 80letý Elias Christensen si během pravidelného luštění sudoku odskočil na toaletu, jeho o tři roky starší manželka Nora za něj mezitím logickou hru z žertu dokončila. Když se vrátil, okamžitě si uvědomil, co se stalo. Zaútočil na překvapenou manželku propiskou, kterou sudoku vyřešila, a několikrát ji s ní bodl do ruky. Žena skončila na pohotovosti, muž ve vazbě. Christensen nyní čelí trestu odnětí svobody až na 6 let, nad svým činem neprojevil sebemenší lítost.

FOTO: Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly

Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - 15287447_e055_4c70_98df_5204f5086009_529305120Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - wDH9S4BTarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - gettyimages-2080076Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - ghost1Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - The-30-Most-Absurd-Mugshots-of-All-Time_1-1
Další fotky
Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - 1Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - istockphoto-468661912-612×612Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - maxresdefaultTarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - b6235831e02af3b9bc6b6507fa1d3da9Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - makeup-sex-seinfeld

„Naprosto nechápu, proč já mám být ten, který skončí ve vězení. Skutečným zločincem je očividně moje manželka. Neumíte si představit tu beznaděj, když hodinu a půl luštíte sudoku, jen si na chvilku odskočíte na záchod a ona vás připraví o potěšení dopsat do archu posledních pár čísel. Připravila mě tak o pocit z dobře odvedené práce, přišlo mi naprosto vhodné, abych ji na oplátku připravil o ruku.“ Takto se k celému incidentu vyjádřil Elias pro norský tisk. Jeho manželka, která se pomalu zotavuje ze zranění i z utrpěného šoku, zatím médiím neposkytla žádný komentář. Jak přesně celá záležitost skončí, a jaká bude konečná výše trestu, je prozatím ve hvězdách. Jedno je ale jisté, Elias bude v příštích několika letech sudoku luštit leda tak za mřížemi.

Michal Švehla

Pozn.: Toto je nejmenší možná velikost písma, kterou máme k dispozici. V rámci kvalitní novinářské praxe jsme si tuto zprávu zcela vymysleli. Článek je poplašného nebo jinak závažného charakteru. Zcela zjevně se nemůže jednat o pravdu, a to už z toho důvodu, že vydržet s jednou partnerkou přes 60 let je zhola nemožné.

Armén šel kopat manželce jámu na brambory, nakonec strávil v podzemí 23 let. Vykutal tam ručně rozsáhlý chrám

Komentáře