S chytrými chladničkami Siemens otevřete dvířka pokroku. Budoucnost je cool.

Fresh jako nikdy předtím

Už v roce 1930 Siemens vyrobil první absorbční chladničku a od té doby spojuje v tomto oboru pokročilé technologie, moderní design a skvělé nápady. Historie chladniček Siemens je plná revolucí. Ne nadarmo v roce 1989 přišla společnost s tzv. fresh zónou pro delší uchovávání čerstvých potravin, kterou rozvinula pod současným názvem hyperFresh. V přihrádkách s možností regulace vlhkosti vydrží ovoce a zelenina déle čerstvé. A v zóně s teplotou okolo 0 °C vydrží dokonce i maso a ryby až dvakrát déle v top stavu. I proto si můžete s klidem pořídit XL chladničku Siemens o šířce 70 centimetrů. Vejdou se vám tam pohodlně všechny potraviny a máte jistotu, že budou uskladněny v ideálních podmínkách!

Nakoukněte do chladničky, i když nejste doma

Díky integrovaným kamerám v chladničce můžete na dálku zkontrolovat během nakupování, jaké potraviny vám doma chybí. Kamery pořídí snímek pokaždé, když se chladnička zavírá. Chladnička s technologií Home Connect dokáže rozpoznat 60 druhů ovoce a zeleniny a nabídnout vhodné recepty. Umí také doporučit, která zóna je pro uložení nejvhodnější nebo jaká je ideální teplota i které druhy ovoce či zeleniny byste měli z chladničky vyndat, protože do ní vůbec nepatří (například rajčata, limety či avokádo). Prostřednictvím aplikace Home Connect také dostanete upozornění v případě, že omylem necháte otevřená dvířka chladničky nebo dojde ke zvýšení teploty nad určitou úroveň. Veškerá nastavení spotřebiče můžete provádět na dálku, například si cestou z nákupu snížit teplotu a připravit tak chladničku na blížící se nákup nových potravin. Pomocí aplikace nejen jednoduše nastavíte teplotu, ale získáte také praktické informace o jídle a jeho uchování.

Chcete si to sami vyzkoušet?

Přijďte se přesvědčit do unikátního zážitkového centra, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet nejen spotřebiče s Home Connect. Přijďte a seznamte se s budoucností.

Více informací: www.brandexperiencecenter.cz

 

Komentáře