Legenda se třemi pruhy uvedla novou kopačku adidas Predator 18+. V nových barvách, s novými technologiemi. A pozor! Vedle špičkové fotbalové verze je k dispozici i jako streetová volnočasová bota.

Nová kopačka adidas, kterou budou na fotbalový pažit obouvat fotbalové ikony jako Paul Pogba, Mesut Özil, Ivan Rakitic, či Dele Alli, se nechává inspirovat ikonickými modely Predator z dřívějších let, a k nim přidává nejmodernější technologie. Barevně poznáte kopačku Predator 18+ podle kombinace bílé, červené a černé.

Nový kotníkový límec Sockfit Collar přirozeně kopíruje pohyb nohy. Svršek využívá technologii Primeknit s vrstvou Controlskin pro optimální kontakt s míčem bez ohledu na podmínky na hřišti. Anatomický tvar boty pomáhá držet patu na místě. Technologie Purecut Laceless díky absenci tkaniček usnadňuje kontrolu pohybu a Forged Knit po stranách zpevňují při pohybech do různých směrů. Podešev ControlFrame s vysokozátěžovými polyamidovými vrstvami poskytuje stabilitu a nové rozložení kolíků usnadňuje rotaci a zajišťuje lepší kontakt s hřištěm. Mezipodešev s technologií Boost™ po celé délce chodidla zajišťuje odpružení energie a komfort.

Predator je k dostání také jako volnočasová obuv do města či do baru. Má tkaný svršek, stejný tvar kotníkového límce a technologii Boost po celé délce chodidla. Doporučená maloobchodní cena je adidas Predator 18+ Stadium je 7 999 Kč. Více informací najdete na www.adidas.cz/fotbal.

Komentáře