Češi jsou v podstatě největší ateisté na světě. Náboženství je nezajímá a pokládají ho za druhořadou záležitost. Avšak pokud jde o věštění a horoskopy, tak jsou extra třída. Toho si všiml i 23letý David Kotlár, který se na FB rozhodl vydávat za jasnovidku a kartářku skrz FB profil Věštkyně Edita Nováková. Z naivních lidí dokázal vylákat skoro 2 miliony korun, a to pouze tím, že lidem slíbil, že je zbaví prokletí.

Vydávejte se za věštkyni!

Co udělá neúspěšný 23letý Rom z Ostravy, který je na dávkách? Začne se vydávat za věštkyni a využije této typicky české díry na trhu. Věštkyně a kartářky totiž povětšinou zdarma nevěští skrz Facebook. Jenže mladý Kotlár se rozhodl, že se bude vydávat za věštkyni, čímž si získal celorepublikovou slávu, aniž by někdo věděl, kdo je doopravdy zač. Ve volných chvílích psal cizím ženám a dívkám zprávy, ve kterých jim slíbil, že za 30 tisíc tisíc zbaví je a jejich rodiny prokletí. Taky jste si mysleli, že nikdo nemůže být tak hloupý, aby „věštkyni Editě“ někdo poslal tolik peněz na účet? Omyl! Vydělal tímto způsobem skoro 2 miliony korun.

FOTO: 9 skutečných věštkyň a věštců, kteří nám už dlouho chybí

9 skutečných věštkyň a věštců, kteří nám už dlouho chybí - jolanda9 skutečných věštkyň a věštců, kteří nám už dlouho chybí - ez9 skutečných věštkyň a věštců, kteří nám už dlouho chybí - eza9 skutečných věštkyň a věštců, kteří nám už dlouho chybí - ezo9 skutečných věštkyň a věštců, kteří nám už dlouho chybí - ezo čaro
Další fotky
9 skutečných věštkyň a věštců, kteří nám už dlouho chybí - ezo damiel9 skutečných věštkyň a věštců, kteří nám už dlouho chybí - ezoo9 skutečných věštkyň a věštců, kteří nám už dlouho chybí - ezou9 skutečných věštkyň a věštců, kteří nám už dlouho chybí - slováci angels

Když vyděláváte miliony na hlouposti neúspěšných lidí a zároveň pobíráte dávky hmotné nouze jako v tomto případě Kotlár z Ostravy, nemůžete se divit, že každá bublina jednou splaskne. Určitě si říkáte, že na podobném principu fungují všechny věštkyně, kartářky a numeroložky, jenže ony mají na rozdíl od něj živnostenský list a nepobírají dávky. Když se pak ukázaly příchozí platy na Kotlárův účet, tak byl malér na světě. Podnikal totiž bez živnostenského oprávnění a navíc pobíral dávky.

Hrozit českým ženám prokletím se tedy vyplatí pouze v případě, že máte živnostenský list. Určitě se ptáte, jak talentovaný věštec Kotlár dokázal peníze utrácet. Díky příjmům z dávek a věštění dokázal našetřit na honosnou svatbu pro stovky hostů, za kterou zaplatil přes milion korun. Jenom za oblečení tehdy utratil 300 tisíc korun. I takto se můžete ze světa neúspěšných vyhrabat do sféry luxusu a bohatství.

A jak tento hrdina nepracující třídy dopadl? Původně mu sice hrozilo vězení za podvody, jenže nakonec soud rozhodl mu dát pokutu za neoprávněné podnikání plus musel vrátit sociální dávky. I takoví podnikatelé jsou mezi námi.

Ferrari Lakatoš

Komentáře