Dnešní muži v honbě za perfektním účesem a dokonalou postavou zapomínají, co dělá muže mužem. Ještě, že existují jedinci, jako je profesor Charles Boon z Oxfordského institutu zdraví, který vyhotovil příručku pro všechny dnešní moderní muže s názvem: „Příručka mladého gentlemana“. Ve své publikaci apeluje na celé mužské pokolení a snaží se ho přimět k návratu ke starým hodnotám. Podívejme se na pět nejzásadnějších bodů z profesorovy příručky. 

Gentleman ženu nikdy neuhodí
Pravý gentleman na ženu ruku nikdy nevztáhne. Pakliže je žena dotěrná, agresivní a nebo prostě přesolila polévku, gentleman se pouze pousměje a ženu buď kopne, nebo ji přetáhne židlí. Jestliže muži žena neustále něco vyčítá a nadává mu do lemplů, gentleman zachová chladnou hlavu, malíčkem si decentně počechrá knírek, nasedne do svého auta a přejede ženě jezevčíka. Pokud žena jezevčíka nemá, muž jí ho koupí, počká si, až k němu žena nalezne vztah, a následně jezevčíka přejede.

Gentleman je k ženě pozorný
Profesor Boon je přesvědčen o tom, že ženy je potřeba hýčkat. Jsou to křehká, citově labilní stvoření, tedy je nasnadě je zahrnovat hezkými předměty, aby byly šťastné a povolné. Jedině spokojená žena vám dá. Pravý gentleman tedy kupuje ženám dárky. Ne ale pouze na narozeniny nebo svátky. Jen tak. Kdykoliv chce pravý gentleman třeba orální sex. Pravý gentleman nerazí heslo, že největší radost udělá dárek, který sám vyrobil. Pokud pravý gentleman nevyrábí diamanty, raději si zajde do obchodu. Pro klasický sex stačí ženě koupit květinu. Jestliže chce pravý gentleman orální sex, tak to dá minimálně na kabelku. Jestliže chce anální sex, tak bude muset koupit kožich. Vyplatí se taktéž koupit několik jezevčíků do zásoby.

Gentleman ženě pomůže do kabátu
Věc se má tak, že se ženy očividně neumí samy obléknout, takže pokud je gentleman s ženou v restauraci a mají se k odchodu, gentleman hbitě vyběhne k věšáku, sebere kabát a ženě tento navlékne. Pokud by tak neučinil, žena by šla ven jen tak v blůzce, kde by se nastydla. Nejen, že by si žena nebyla schopna kabát sama navléknout, ale taktéž by si pro něj ani nebyla schopna zajít k věšáku. Pokud je žena bez partnera a bydlí sama, nosí zřejmě pořád stejné oblečení, dokud se u ní někdo nestaví a nepřevleče ji.

Gentleman ženě naslouchá
Profesor Boon uvádí, mimo jiné, že základním kamenem partnerského vztahu je komunikace. Komunikace znamená, že žena mluví a muž poslouchá (předstírá, že poslouchá), aby měl pokoj. Toto je ideální stav, kdy oba partneři jsou spokojeni. Pravý gentleman tedy ženě naslouchá, přikyvuje a jednou za půl hodině řekne: „Máš pravdu“. Žena je potom spokojená nejen sama se sebou, ale taktéž se svým vztahem, a je proto povolnější. Spokojená žena by měla být prioritou každého pravého gentlemana.

Gentleman ženu vždy ochrání
Jak už bylo řečeno, ženy jsou křehká stvoření, která tam venku sama bez dozoru dlouho nepřežijí. Potřebují proto neustálý dohled muže. Pokud vyjde žena do ulic sama (nebo nedej bože někam do lesa), buď ji okradou, znásilní nebo se ztratí. Právě od toho tu je pravý gentleman, který drží nad ženou ochrannou ruku. Jestliže se k ženě přiblíží jiný gentleman, je pravý gentleman ochoten tohoto obejdu fyzicky napadnout. Pravý gentleman od ženy odhání rovněž dotěrný hmyz, hlodavce a plazy. Stačí jeden malý hraboš polní, který se ocitne do dvou metrů v okruhu od ženy, a může se stát neštěstí.

Jak přežít v české divočině, se dozvíte ZDE.

Komentáře