Adidas uvedl na trh obuv Prost („Na zdraví!“), určenou pro návštěvu Oktoberfestu. Je odolná proti polití pivem!

Nová verze klasického modelu München je na světě. Jmenuje se Prost („Na zdraví!“) a ideálně se hodí k návštěvě nadcházejícího Oktoberfestu – největší lidové slavnosti světa, která se slaví už od roku 1810. Letošní Oktoberfest se koná od 16. září do 3. října a pivo se v pracovní dny čepuje od 10 h do 22.30 h a o víkendu od 9 h do 22.30 h.

Adidaska Prost je užitá z  usně a dalších kvalitních materiálů.  Hnědými odstíny ladí s koženými kalhotami bavorského kroje – a ten se opravdu nestyďte na Oktoberfest obléct, na Theresienwiese jej většina lidí všeho věku nosí. Motiv „Lederhose“ pokračuje decentním zdobením s motivem horské protěže v zadní části boty a také černobílými tkaničkami, v nichž rezonují pletené doplňky kroje, například ponožky. Velmi vtipná je červenobílá kostkovaná podšívka –  vychází totiž z designu tradičních ubrusů festivalu.

Další „festivalovou“ funkcí boty je odolnost proti polití pivem. Tuto praktickou vlastnosti zajišťuje speciální potah DPBR, který zabraňuje i tvorbě následných skvrn.

Adidas Prost koupíte v obchodě 43einhalb.

Komentáře