Hodinky jsou magická věc. Jeden ze zásadních pánských doplňků, který okamžitě mění celý dojem. I když existuje výzkum, že všichni více a více zjišťujeme čas pomocí telefonu, na tom kusu kovu, skla a třeba kůže kolem zápěstí něco je. Pojďme si projít další důvody, proč vlastně hodinky mít. Třeba jako obhajobu pro to, že si koupíte dárek pod stromek. 

Hodinky jsou vychované

Samozřejmě vám samy neotevřou dveře (i když Google na tom asi už pracuje), ale když se kupříkladu někde a s někým nudíte, je mnohem jednoduší pohlédnout v nestřežený okamžik na hodinky, než vytahovat telefon a tvářit se, že řešíte důležitý byznys. Protože tak komukoliv naznačujete, že je něco důležitějšího.

Ocelové hodinky Citizen.

Hodinky jsou sofistikované

Když vám půlka ciferníku elegantně vykukuje z manžety košile, nejen že je to skvělý módní moment, ukazujete tím sofistikovanost. Mnoho žen navíc považuje to konkrétní gesto pohlédnutí na hodinky za sexy. Asi proto, že s tím začal Bond.

Hodinky od značky Seiko jsou skvělá alternativa, pokud chcete elegantní kvalitu a nepřijít o ledvinu.

Zachrání vás před viditelnou nervozitou

Nikdo se čas od času neubrání nervozitě. Co se pak děje je to, že si hrajeme s rukama a nevíme, co pořádně dělat. Buď si pak můžete nacvičit uměle působící gesto (Angela Merkel a její kosočtverec), nebo, a tady přichází zábava, můžete se držet za ciferník hodinek. Čímž je navíc ukážete, takže dvě rány jedním kamenem.

Jsou perfektní dárek

Hodinky jsou dlouhodobě jeden z nejlepších dárků. Když je dáte jinému muži, prokazujete mu respekt. Když je dáte ženě, ukazujete jí zájem. Když je dáte dítěti, dáváte mu dárek dochvilnosti, což se v životě hodí. Když navíc necháte na krásný kousek něco vyrýt, máte jistotu, že na vás nikdo nezapomene.

Legendární stříbrné hodinky Festina, info o ceně v butiku.

Osobní sbírka hodinek může být dostupnější, než sbírka aut

Mnoho z nás by chtělo sbírat veterány nebo sportovní auta, ale ne každému se to poštěstí. Hodinky naproti tomu mohou být hobby. Můžete je sbírat, čas od času si krásný kus dopřát a nebo s nimi slavit významné životní kroky. Ženy si kupují dárky, když mají nějaký úspěch. Neexistuje důvod, proč my bychom neměli.

Komentáře