Letošní udílení Zlatých glóbů bylo pravděpodobně jedno z nejstylovějších. A to všechno díky sexuálnímu obtěžování. Muži i ženy se totiž v rámci kampaně Time’s Up oblékli komplet do černé. Alespoň k něčemu to bylo. 

Smysl černých šatů byl vysvětlen tak, že po celá léta přitahují ženy pozornost k podobným akcím svými šaty, krásou a těly, ale že po událostech minulého roku nemůže nikdo očekávat, že se budou opět točit jak panenky v hrací skříňce.

Obzvláště u mužů, obléknout se od hlavy k patě ve formální černé není jednoduché. Výsledek totiž může vypadat mdle, nezajímavě a nudně. Umění je v tom, že když obléknete komplet černý outfit, struktura by stejná být neměla. Muži na Zlatých glóbech to zvládli perfektně a z jejich „streetstyle“ lze brát inspiraci.

Aziz Ansari v sametovém saku Tom Ford. Když chcete jít od hlavy k patě v černé, samet je perfektní volba. Není jen nudně hladký, ale stále to není žádná velká extravagance.

Nick Jonas v klasickém smokingu Versace sice není nic kreativního, ale zase perfektně ukazuje efekt širokých klop. Jakmile máte na saku příliš široká ramena jen proto, že chcete vypadat víc jako Superman, nevyzní to tolik, jako když si pomůžete širokými klopami.

Chris Hemsworth v brokátovém smokingu D&G. Jakmile je dostatečně výrazné sako (a hlavně dostatečně výraznou čelist) nemusíte mít ani motýlka a rozhalenka vám projde.

Zac Efron – další tip jak jít all black. Použít vhodný odstín navy. Splňuje zajímavý efekt a díky tomu nemusí mít ani široké klopy.

Common spoluvyhlašoval nejlepšího skladatele společně s Mariah. Oba v černém.

Komentáře