Zveme vás na událost, na kterou nemusíte, ale chcete. Den, kdy nebudete muset nic a všichni tu budou pro vás. Zveme vás na Pánskou záležitost! V krásné historické budově Novoměstské radnice vytvoříme v sobotu 12. listopadu jedinečný prostor a čas výhradně pro muže.Akcí výlučně pro muže v programech kulturních institucí moc nenajdete, respektive my jsme nenašli žádnou. Takže jsme vytvořili koncept dne pro muže, kdy jim nabídneme pohromadě vše, co je zajímá, vše, co si rádi užívají, vše, co rádi nakupují, vše, co je baví.“ popisuje, jak vznikl první ročník této události, ředitel Novoměstské radnice, Albert Kubišta.

Soudobý klub gentlemanů, kde bude přibližně 200 hlavolamů, krásné publikace ke čtení i komiksová čítárna. Nebudou chybět zajímavé přednášky či možnost si zahrát billiard a šachy.

V prodejní části bude výběr z toho nejlepšího, co mužům nabízí oblast pánské módy a doplňků včetně exkluzivních hodinek. Představíme nejšpičkovější české zakázkové krejčovské salony, ručně šité boty a pásky, to nejlepší z pánských niche parfémů a dodavatele prvotřídních pánských doplňků jako jsou peněženky, kravaty, manžetové knoflíčky a také pánskou kosmetiku. Jako velký bonus celé akce firma PRIM nabízí jednoduchou opravu starších modelů těchto hodinek nebo konzultaci se zkušenými hodináři.

panska-zalezitost_plakat_email

Na nádvoří budou pro milovníky automobilového sportu vystaveny dva české závodní automobily upravené pro závody do vrchu. Budou se moci do vozů posadit, vyfotit se či se zeptat na vše, co je o autech zajímá.

Akcí se prolíná téma péče – pečuji o sebe i o druhé. Účast přijala Liga otevřených mužů, která zajišťuje projekt PATRON – doprovázení kluků z dětský domovů ve chvíli, kdy je opouštějí a také se představí hnutí Movember s podporou prevence rakoviny u mužů.

Součástí bude také slosování o vybrané ceny, které proběhne v 18:30 hod. Hlavní cenou budou exkluzivní hodinky PRIM, dále dobré víno, doutníky apod.

Komentáře