Léto je v plném proudu, přesto řada z nás již začíná přemýšlet o zimních radovánkách. Kam letos vyrazit na hory a jaké lyže k tomu ideálně zvolit. My vám dokážeme poradit.

Společnost SkitestHEAD nabízí již několik let testování nejnovějších modelů zdarma. Své dočasné základny buduje v Čechách i zahraničí. Přímo na svahu postaví stan se zázemím, kde nabídne všechny modely aktuální kolekce. K dispozici je až 100 párů lyží Head, které vždy bleskově upraví nárokům příslušného lyžaře.  Během celé akce poskytuje odborný výklad, připraven je i profesionální lyžařský instruktor. Testování je určeno jak pro firmy (až 80 lidí), tak i pro jednotlivce, více informací se dozvíte na stránkách www.skitesthead.cz.

WORLDCUP REBELS i.SL RD

Závodní slalomová lyže HEAD ze závodního oddělení RD, která splňuje parametry FIS a je určena převážně milovníkům krátkých oblouků a zaplať pán bůh je použitelná i pro nás, „smrtelníky“. Je to dokonalá zbraň, kterou opravdu po lyžování doporučujeme uložit do bezpečného pouzdra. Je primárně určena pro jízdu v branách, nicméně pro sportovního lyžaře či experta je to učiněný ostrý zázrak pro krátký i střední oblouk. Skvěle drží na hraně, díky konstrukci a použitým materiálům je opravdu hodně rychlá, ale pozor, při nepozornosti v závěru agresivního oblouku umí „kopnout“.

Parametry:  119/67/103 mm při 165 cm a rádius 12,5 m

MOC: 26 280 Kč

SUPERSHAPE i.MAGNUM 

Nejprodávanější univerzální lyže i.Magnum, je již legendou v naší rodině HEAD. Jestli někdo hledá univerzálku tak s touto se jistě nesplete. Celodřevěná sendvičová konstrukce se dvěma titanaly, nano materiál Graphene spolu s piezoelektrickými vlákny které ještě zpevňují torzi lyže, KERS, ERA 3.0 S a to jsme zdaleka nevyjmenovali všechny technologie a vychytávky kterými je tento skvost vybaven.  Hlavně vás nikdy nepřekvapí měnící se pista nebo počasí, i když sluníčko a azuro je prostě to nej.

Parametry:  131/72/110mm při 170 cm a rádius 13,1 m

MOC: 19 480 Kč

WORLDCUP REBELS i.SPEED PRO

Chcete opravdu rychlou lyži pro delší nebo střední oblouk? Naše odpověď je i.Speed Pro. Preferuje upravené tvrdé pisty a tam drží jak na kolejích. Trochu problém jsou okolní tyčky, ne, tak to nejsou tyčky, to jsou okolní lyžaři. Tak touto perspektivou vnímání si užíváte tuto lyži. Doporučujeme ji expertům a sportovním lyžařům, kterým vyhovuje vyšší rychlost, a rádi si dole počkají na ostatní.

Parametry:  119/68/99 mm při 180 cm a rádius 18 m

MOC: 24 140 Kč

SUPER JOY

Je univerzální dámská lyže, kterou nám pomohl vytvořit náš women’s team složený z expertek a bývalých závodních lyžařek. Je konstruována pro snazší ovládání a vedení lyže při její dostatečné torzi ve zkrutu. Proto ji ve výrobě skládáme sendvičově při použití všech našich technologií a vychytávek tak, aby výsledek byl fantastický. Pokud ji některá z Vás ochutná, již nebudete chtít jinou.

Parametry:  129/75/108 mm při 163 cm a rádius 12,2 m

MOC: 15 680 Kč

 

Komentáře