Pondělní drtivá prohra českého fotbalového celku v přípravném zápase proti Rusku 1:5 stála českého kouče Karla Jarolíma trenérský post. Další zápasy čekají domácí reprezentaci v řádu týdnů, a tak je nutné nového trenéra najít pokud možno nejrychleji. U sázkové kanceláře Maxi-Tip je prozatímním favoritem Jaroslav Šilhavý s kurzem 1,55.

„Prohra tuzemské fotbalové reprezentace nás samozřejmě nepotěšila, jednoho tipéra však určitě ano. Ten na výhru Rusů vsadil 850 000 Kč a vyhrál 1,85 milionu, v handicapu pak na Rusko a jeho výhru minimálně o dva góly v kurzu 3,15 vsadil 500 000 korun, z čehož vyhrál takřka 1,6 milionu českých korun. V souhrnu tak sázející vyhrál téměř 3,5 mil. Kč, což rozhodně není částka, která se vyhrává každý den,“ okomentoval sázky k českému fotbalovému debaklu Karel Kabrna, předseda představenstva Maxi-Tipu.

Konec Karla Jarolíma u fotbalové reprezentace ihned rozvířil debatu o tom, kdo jej nahradí. U Maxi-Tipu je zatím jasně favorizovaný bývalý trenér Jaroslav Šilhavý (nyní bez angažmá) s kurzem 1,55. S větším odstupem za ním stojí současný trenér české reprezentace do 21 let Vítězslav Lavička s kurzem 8,10. „Trenéři Jarolím a Lavička jsou u nás favorité, bez určité šance ale nejsou ani Jindřich Trpišovský, Ivan Hašek nebo Jozef Chovanec. Na všechny je sice zatím vypsaný vyšší kurz 10,00, ale český fotbal už mnohokrát přinesl překvapivé situace s netradičním vyústěním. Hledání nového trenéra jistě nebude tak jednoznačné a rychlé,“ vyjádřil se ještě k situaci Kabrna

Komentáře